رفتن به بالا
  • شنبه - ۲ دی ۱۴۰۲ - ۲۱:۱۱
  • کد خبر : ۲۰۰۲۵
  • چاپ خبر : رضا بهرام؛ ما آمدیم قطب شمال اما هیچ جا یزد خودمان نمی‌شود!

رضا بهرام؛ ما آمدیم قطب شمال اما هیچ جا یزد خودمان نمی‌شود!

اما یکی از مطالب جالبی که طی روزهای گذشته از سوی هنرمندان مطرح موسیقی پاپ ایران پیش روی مخاطبان قرار گرفت، مربوط به تازه‌ترین پست رضا بهرام خواننده موسیقی پاپ است که آثار و کنسرت‌هایش طی سال‌های اخیر با استقبال خوب مخاطبان مواجه شده است. خواننده‌ای که از او و کنسرت‌هایش فعلاً به عنوان پرفروش‌ترین […]

اما یکی از مطالب جالبی که طی روزهای گذشته از سوی هنرمندان مطرح موسیقی پاپ ایران پیش روی مخاطبان قرار گرفت، مربوط به تازه‌ترین پست رضا بهرام خواننده موسیقی پاپ است که آثار و کنسرت‌هایش طی سال‌های اخیر با استقبال خوب مخاطبان مواجه شده است. خواننده‌ای که از او و کنسرت‌هایش فعلاً به عنوان پرفروش‌ترین ها یاد می‌شود و می‌تواند این هنرمند را در زمره پولسازترین خواننده‌ها قرار دهد.

این خواننده یزدی موسیقی پاپ که در ماه‌های اخیر علاوه بر خوانندگی در حوزه پوشاک نیز دست به تاسیس یک برند و فروشگاه زده است، در روزهای گذشته بود که با انتشار ویدیویی از حضور در سرمای زمستان و قطب‌شمال سخن گفت.

وی در این ویدیو که با لهجه یزدی صحبت می‌کرد، گفت: «ما آمدیم قطب شمال تقریباً ۲۰۰ متر دیگر دنیا تمام می‌شود، ۵۰۰ متر دیگر هم تا ماه فاصله داریم. ولی آخرش می‌خواستم این را بگویم که هیچ جا یزد خودمان نمی‌شود.»

منبع: مهر

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه