رفتن به بالا
  • پنجشنبه - ۳۰ آذر ۱۴۰۲ - ۱۵:۰۱
  • کد خبر : ۲۰۰۰۲
  • چاپ خبر : مهلت ارسال آثار به جشنواره موسیقی فجر به پایان رسید

مهلت ارسال آثار به جشنواره موسیقی فجر به پایان رسید

مهلت ارسال آثار در بخش رقابتی (جایزه باربد) و غیررقابتی سی و نهمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر به اتمام رسید. به نقل از روابط‌عمومی انجمن موسیقی ایران، فراخوان بخش رقابتی(جایزه باربد) و غیررقابتی این دوره از جشنواره که ثبت‌نام آن از مهر آغاز شده بود، بیست و هفتم آذر به پایان رسید. با پایان […]

مهلت ارسال آثار در بخش رقابتی (جایزه باربد) و غیررقابتی سی و نهمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر به اتمام رسید.

به نقل از روابط‌عمومی انجمن موسیقی ایران، فراخوان بخش رقابتی(جایزه باربد) و غیررقابتی این دوره از جشنواره که ثبت‌نام آن از مهر آغاز شده بود، بیست و هفتم آذر به پایان رسید.

با پایان یافتن مهلت ارسال آثار، در بخش رقابتی و غیررقابتی سی و نهمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر، مجموعا ۴۲۸ اثر درخواست حضور داشته‌اند که توسط هیأت انتخاب آثار و گروه‌ها مورد ارزیابی و بررسی نهایی قرار خواهد گرفت.

سی‌ و نهمین جشنواره بین‌المللی موسیقی فجر به همت دفتر موسیقی معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، توسط انجمن موسیقی ایران به دبیری رضا مهدوی از ۲۳ تا ۲۸ بهمن امسال در بخش‌های رقابتی (جایزه باربد) و غیررقابتی همزمان در تهران و استان‌های دیگر برگزار و جایزه ترانه،‌ جایزه موسیقی و رسانه، بخش سرود و نشست‌های پژوهشی برنامه‌های دیگر این دوره از جشنواره خواهد بود.

منبع: مهر

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه