رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۲۷ آذر ۱۴۰۲ - ۱۲:۰۹
  • کد خبر : ۱۹۹۰۵
  • چاپ خبر : اختتامیه جشنواره موسیقی امیرجاهد در برج آزادی برگزار می شود

اختتامیه جشنواره موسیقی امیرجاهد در برج آزادی برگزار می شود

آیین اختتامیه جشنواره موسیقی امیرجاهد برگزار می‌شود آیین اختتامیه پنجمین جشنواره موسیقی امیرجاهد روز جمعه ۱ دی‌ماه سال جاری از ساعت ۱۹ تا ۲۱ در سالن برج آزادی تهران برگزار خواهد شد. به گزارش خبرآوا و به نقل از خانه موسیقی ایران، این مراسم با حضور بزرگان عرصه موسیقی و فرهنگ و هنر و همچنین […]

آیین اختتامیه جشنواره موسیقی امیرجاهد برگزار می‌شود

آیین اختتامیه پنجمین جشنواره موسیقی امیرجاهد روز جمعه ۱ دی‌ماه سال جاری از ساعت ۱۹ تا ۲۱ در سالن برج آزادی تهران برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرآوا و به نقل از خانه موسیقی ایران، این مراسم با حضور بزرگان عرصه موسیقی و فرهنگ و هنر و همچنین مسئولین فرهنگی هنری برگزار می‌شود.

این برنامه در چندین بخش برگزار خواهد شد که اجرای گروه موسیقی امیرجاهد (جمعی از اساتید خانه‌ موزه دکتر معین و استاد امیرجاهد) بخشی از آن خواهد بود. همچنین برگزیدگان بخش‌های «گروه‌ نوازی»، «دونوازی» و «تک‌نوازی» با حضور هیئت داوران و اعضای شورای سیاستگزاری معرفی شده و تعدادی از مسئولین و استادان موسیقی در این برنامه سخنرانی خواهند داشت. در طول برنامه و در چندین نوبت از برگزیدگان پنجمین جشنواره موسیقی امیرجاهد نیز تقدیر خواهد شد.

در این دوره سه نفر از شرکت‌ کنندگان به عنوان استعداد درخشان انتخاب شده‌اند که در آیین اختتامیه معرفی شده و به رتبه‌های اول تا سوم نیز تندیس جشنواره و لوح تقدیر اهدا خواهد شد.

آیین اختتامیه پنجمین جشنواره موسیقی استاد امیرجاهد روز جمعه یکم دی‌ ماه از ساعت هفت تا نه شب در برج آزادی تهران برگزار خواهد شد.

اخبار مرتبط:

جشنواره موسیقی «امیرجاهد» به پایان رسید

سنتورنوازان در جشنواره موسیقی امیرجاهد درخشیدند

دومین روز جشنواره موسیقی امیرجاهد و هنرنمایی نوجوانان

جشنواره موسیقی امیرجاهد آغاز به کار کرد

جزییات همکاری «خانه موسیقی» با جشنواره موسیقی «امیرجاهد»

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه