رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 22 آذر 1402 - 14:51
  • کد خبر : ۱۹۸۰۰
  • چاپ خبر : مسعود راستین برای زاینده رود می‌خواند

مسعود راستین برای زاینده رود می‌خواند

اثر «رگ شهر» با صدای مسعود راستین به زودی منتشر می‌شود. مسعود راستین خواننده گفت: اثر جدیدم با عنوان «رگ شهر» در مراحل نهایی قرار دارد و به زودی در ایران و خارج از کشور منتشر می‌شود. او افزود: این قطعه موسیقی با محوریت موضوع زاینده رود در استان اصفهان و با هدف همدلی مردم […]

اثر «رگ شهر» با صدای مسعود راستین به زودی منتشر می‌شود.
مسعود راستین خواننده گفت: اثر جدیدم با عنوان «رگ شهر» در مراحل نهایی قرار دارد و به زودی در ایران و خارج از کشور منتشر می‌شود.
او افزود: این قطعه موسیقی با محوریت موضوع زاینده رود در استان اصفهان و با هدف همدلی مردم و مسئولین ساخته شد که آهنگسازی این اثر به عهده فرید حامدی و تولید آن توسط شرکت فرهنگی هنری بین‌المللی پیکادو انجام شده است.
راستین خاطرنشان کرد: هدف ما از ساخت این اثر همراهی با مردم استان‌هایی است که به نوعی با موضوع خشکسالی و بی‌آبی زاینده رود مرتبط هستند.
این خواننده در ادامه تاکید کرد: این اثر با همکاری نوازنده‌های بین‌المللی از کشورهای ترکیه، مصر، کانادا، آمریکا، انگلستان و هند در مراحل نهایی قرار دارد.
راستین با بیان این مطلب که پرداختن به موضوعات ملی و میهنی از مهم‌ترین دغدغه‌های اصلی او است گفت: در کار قبلی نیز با عنوان «شهر من و تو» از شهدا و جنگ خواندم و این بار برای شهر خود و زاینده رود قلب تپنده مردم اصفهان اثری را به صورت بین‌المللی منتشر می‌کنم.
وی در پایان تصریح کرد: در تولید اثر «رگ شهر» مشاوران مهمی مانند دکتر محسن رنانی اقتصاددان و رئیس دانشگاه اقتصاد اصفهان، دکتر احمد کامرانی‌فر استاد دانشگاه تاریخ و عضو هیات علمی دانشگاه و محمد درویش ریاست کمیته محیط زیست در کرسی سلامت اجتماعی یونسکو همکاری کرده‌اند.
منبع: صبا

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه