رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۱۵ آذر ۱۴۰۲ - ۰۹:۴۳
  • کد خبر : ۱۹۵۶۶
  • چاپ خبر : کنسرت‌های علیرضا قربانی از سر گرفته می‌شود

کنسرت‌های علیرضا قربانی از سر گرفته می‌شود

معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: تغییراتی در جشنواره موسیقی فجر اعمال شده و خوانندگان برجسته‌ای در جشنواره حضور خواهند داشت، کنسرت‌های علیرضا قربانی نیز پس از بازگشت او به ایران از سر گرفته می‌شود. محمود سالاری درباره جشنواره موسیقی فجر و تغییرات در شیوه برگزاری این رویداد عنوان کرد: تغییراتی در […]

معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: تغییراتی در جشنواره موسیقی فجر اعمال شده و خوانندگان برجسته‌ای در جشنواره حضور خواهند داشت، کنسرت‌های علیرضا قربانی نیز پس از بازگشت او به ایران از سر گرفته می‌شود.

محمود سالاری درباره جشنواره موسیقی فجر و تغییرات در شیوه برگزاری این رویداد عنوان کرد: تغییراتی در این جشنواره اعمال شده و خوانندگان برجسته‌ای در آن حضور خواهند داشت.

وی با اشاره به ‌گفت وگو با علیرضا قربانی برای از سرگیری تور کنسرت‌های این خواننده افزود: آقای قربانی در حال حاضر خارج از کشور هستند و طبق صحبت‌هایی که با ایشان شده قرار است زمانی که به ایران بازگشتند، تور کنسرت‌های ایشان آغاز شود.

سالاری گفت: این رایزنی با او بعد از لغو کنسرتش در اصفهان، انجام شد.

(طی هفته‌های اخیر اجرای علیرضا قربانی به دلیل وجود نوازنده زن، از سوی شورای تامین استان اصفهان لغو شد.)

معاون امور هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه کمیته تخلفات، هر خواننده‌ای را که تخلف کرده و مشمول محدودیت شده باشد را ممنوع‌الکار می‌کند، گفت: در حال حاضر خواننده ممنوع‌الکاری در ذهنم ندارم.

منبع:  ایرنا

اخبار مرتبط:

بی‌نظمی دلیل لغو شدن کنسرت مجید سالاری بود نه صدای زنانه خواننده!

پیام محمود سالاری به جشنواره موسیقی نواحی ایران

امیدوارم با پیگیری های لازم مشکل مجوز کنسرت قربانی رفع شود

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه