رفتن به بالا
  • سه شنبه - 14 آذر 1402 - 14:56
  • کد خبر : ۱۹۵۵۲
  • چاپ خبر : مهلت ثبت نام در چهارمین دوره نمایشگاه «سازخانه» تمدید شد

مهلت ثبت نام در چهارمین دوره نمایشگاه «سازخانه» تمدید شد

به دلیل استقبال علاقمندان و سازندگان ساز مهلت ثبت نام در چهارمین دوره نمایشگاه «سازخانه» از تا ۲۰آذر ماه تمدید شد. به گزارش خبرآوا و به نقل از خانه موسیقی ایران، چهارمین دوره نمایشگاه «سازخانه» از ۲۲ دی ماه در خانه هنرمندان ایران برگزار می شود. چهارمین دوره نمایشگاه سازخانه به همت خانه موسیقی ایران و کانون […]

به دلیل استقبال علاقمندان و سازندگان ساز مهلت ثبت نام در چهارمین دوره نمایشگاه «سازخانه» از تا ۲۰آذر ماه تمدید شد.

به گزارش خبرآوا و به نقل از خانه موسیقی ایران، چهارمین دوره نمایشگاه «سازخانه» از ۲۲ دی ماه در خانه هنرمندان ایران برگزار می شود.

چهارمین دوره نمایشگاه سازخانه به همت خانه موسیقی ایران و کانون سازندگان ساز در شاخه‌های سازهای ایرانی، کلاسیک و ابداعی از ۲۲ تا ۲۹ دی ماه در خانه هنرمندان ایران برپا می‌شود.

همچنین نمایشگاه سازخانه در چهارمین دوره میزبان جلسات و نشست‌های تخصصی است که جزییات آن به زودی اطلاع‌رسانی می‌شود.

لازم به ذکر است قدم اول برای شرکت در این نمایشگاه ثبت نام و پر کردن فرم مرتبط با ثبت نام است که به دلیل اسثقبال سازندگان ساز مهلت ثبت نام تا ۲۰ آذر ماه تمدید شد.

همچنین به دلیل محدودیت اولویت حضور در این نمایشگاه با افرادی است که زودتر مراحل ثبت نام را طی کرده و فرم ثبت نام را ارسال کرده باشند. بعد از ثبت نام اولیه با تمامی افرادی که تمایل به حضور در نمایشگاه دارند، قرارداد رسمی بسته شده و حضورشان در نمایشگاه قطعی است.

علاقه مندان و سازسازان محترم برای ثبت نام در این نمایشگاه می توانند به صورت حضوری به خانه موسیقی ایران مراجعه کرده و یا به صورت آنلاین برای شرکت در این نمایشگاه فرم حضور را به شماره واتس آپ خانه موسیقی ۰۹۳۶۴۱۱۳۱۰۰ ارسال نمایند.

سومین دوره نمایشگاه سازخانه در شاخه‌های سازهای ایرانی، کلاسیک و ابداعی نهم تا ۱۳ دی ماه سال ۱۳۹۸ با نمایش آثار بیش از ۶۰ هنرمند سازنده ساز در گالری‌های ممیز، میرمیران، پاییز و زمستان خانه هنرمندان و نشست‌های پژوهشی تخصصی با استقبال علاقه‌مندان برگزار شد.

اخبار مرتبط:

اعلام جزییات برگزاری چهارمین دوره نمایشگاه «سازخانه»

چهارمین دوره نمایشگاه «سازخانه» برگزار می شود

نمایشگاه تخصصی ساز تار برگزار شد

نمایشگاه صنعت موسیقی برگزار می‌شود

آغاز پروژه «سی ساز»؛ رویدادی پژوهشی در حوزه موسیقی

برگزاری جشنواره جهانی ساز عود در جزیره هرمز

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه