رفتن به بالا
  • جمعه - ۱۰ آذر ۱۴۰۲ - ۱۸:۵۴
  • کد خبر : ۱۹۲۸۰
  • چاپ خبر : کنسرت علیرضا طلیسچی تمدید شد

کنسرت علیرضا طلیسچی تمدید شد

کنسرت علیرضا طلیسچی خواننده موسیقی پاپ کشورمان بعد از اجرای موفق در پایتخت بار دیگر در مرکز همایش های برج میلاد تهران برگزار می شود. به نقل از مشاور رسانه ای پروژه، کنسرت علیرضا طلیسچی پنجشنبه شب، نهم آذر ماه در سالن رویال هال تهران برگزار شد این در حالی است که به به دلیل […]

کنسرت علیرضا طلیسچی خواننده موسیقی پاپ کشورمان بعد از اجرای موفق در پایتخت بار دیگر در مرکز همایش های برج میلاد تهران برگزار می شود.

به نقل از مشاور رسانه ای پروژه، کنسرت علیرضا طلیسچی پنجشنبه شب، نهم آذر ماه در سالن رویال هال تهران برگزار شد این در حالی است که به به دلیل استقبال مخاطبان این خواننده قرار است ۱۳ آذر ماه نیز به دیدار مخاطبانش در برج میلاد تهران برود.

طلیسچی در این اجرا از هشتمین تمدید کنسرت تهران خود در تاریخ ۲۱ آذر ماه خبر داد.

«زندگی جونم»، «تو فکر می‌کنی کی‌ای»، «نفس کی بودی تو»، «ای داد بر من»، «دیوونه دوست داشتنی»، «لیلا»، «یه دریا نریم»، «دل به دل»، «قاف»، «سختگیر»، «به تو چه»، «پاقدم»، «آخرش قشنگه» و «ای دل غافل» قطعات اجرایی در این کنسرت بودند.

«پاقدم»، «به توچه»، «قاف»، «لیلا» و «یه دریا نریم» از جمله پرطرفدارترین قطعات طلیسچی هستند که با همخوانی مخاطبان همراه بودند.

محمد عارف (گیتار نایلون)، پارسا رفیع (گیتار الکتریک)، نیما اشکباری (بیس)، امیرحسین آزموده (پرکاشن)، ادوارد دانیال زاده (درامز) و مسیح منتظری (گیتار الکتریک) اعضای ارکستر علیرضا طلیسچی به رهبری امیر بهادر دهقان نوازنده کیبورد را تشکیل می‌دادند.

طلیسچی با شروع فصل پاییز در تاریخ‌های سیزدهم و سی‌ام مهر ماه، پانزدهم و بیست و دوم آبان ماه، یکم و نهم آذر ماه در پایتخت روی صحنه رفت و قرار است ۱۳ و ۲۱ آذر ماه نیز به تهیه کنندگی مجموعه «نوای سپند» با مخاطبانش دیدار کند.

منبع: مهر

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه