رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۸ آذر ۱۴۰۲ - ۱۴:۴۵
  • کد خبر : ۱۹۲۵۹
  • چاپ خبر : محسن چاوشی و نجات یک زندانی محکوم به اعدام از چوبه دار

محسن چاوشی و نجات یک زندانی محکوم به اعدام از چوبه دار

محسن چاوشی از جمله خوانندگانی است که طی سال‌های اخیر در کنار فعالیت‌های مختلفی که در عرصه موسیقی دارد، تلاش کرده تا در انجام امور خیریه نیز دستی بر آتش داشته باشد. شرایطی که موجب شده محبوبیت این هنرمند خاص موسیقی پاپ ایران در برهه‌های زمانی مختلف با افزایش چشمگیری همراه باشد. یکی از همین […]

محسن چاوشی از جمله خوانندگانی است که طی سال‌های اخیر در کنار فعالیت‌های مختلفی که در عرصه موسیقی دارد، تلاش کرده تا در انجام امور خیریه نیز دستی بر آتش داشته باشد. شرایطی که موجب شده محبوبیت این هنرمند خاص موسیقی پاپ ایران در برهه‌های زمانی مختلف با افزایش چشمگیری همراه باشد.

یکی از همین فعالیت‌های خیرخواهانه‌ای که به شدت در فضای مجازی سروصدا کرده، پست‌های پی در پی چاووشی در صفحه‌های مجازی منتسب به نام اوست که در مقاطع مختلف زمانی پس از مطلع شدن از وضعیت زندانی‌ها و افرادی که می‌توانند با مرتفع شدن بدهی از زندان آزاد یا حتی مجازات محکوم به اعدام، رهایی پیدا کنند.

وی متن کوتاهی را در فضای مجازی منتشر و پس از اعلام میزان مبلغ مورد نظر از مخاطبان می‌خواهد تا در تأمین منابع مالی برای پرداخت دیه یا جریمه تعیین شده او را یاری کنند. شرایطی که معمولاً منجر به مرتفع شدن مشکل و تأمین منابع مالی مورد نظر می‌شود.

خوشبختانه در طی روزهای اخیر بود که یکی از زندانیانی که به مجازات اعدام محکوم شده بود و در صورت پرداخت دیه می‌توانست از مرگ رهایی پیدا کند به واسطه اعلام محسن چاوشی در صفحه مجازی اش و تأمین مبلغ مورد نیاز، از چوبه دار نجات پیدا کرد.

او این چنین نوشت: با درخشش مهربانی تان سایه مرگ از زندگی یک خانواده برداشته شد. مبلغ مورد نیاز فراهم شد … دست خداوند گره‌گشای کارتان باد.»

منبع: مهر

اخبار مرتبط:

محسن چاوشی همچنان در تلاش برای آزادی زندانیان جرایم غیرعمد

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه