رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 1 آذر 1402 - 15:35
  • کد خبر : ۱۹۱۶۶
  • چاپ خبر : استعداد های جدید موسیقی در مزقونچی معرفی می شوند

استعداد های جدید موسیقی در مزقونچی معرفی می شوند

رادیو صبا در برنامه «مزقونچی» به معرفی نوزندگان خیابانی می‌پردازد. به گزارش خبرآوا و به نقل روابط عمومی رسانه ملی، «مزقونچی» عنوان برنامه موسیقی‌ محوری است، که از شبکه رادیویی صبا راهی آنتن می‌شود. این برنامه با هدف معرفی موسیقی خیابانی به گفتگو با نوازندگانی که در خیابان‌ها موسیقی اجرا می‌کنند، می‌پردازد و این هنرمندان […]

رادیو صبا در برنامه «مزقونچی» به معرفی نوزندگان خیابانی می‌پردازد.

به گزارش خبرآوا و به نقل روابط عمومی رسانه ملی، «مزقونچی» عنوان برنامه موسیقی‌ محوری است، که از شبکه رادیویی صبا راهی آنتن می‌شود.

این برنامه با هدف معرفی موسیقی خیابانی به گفتگو با نوازندگانی که در خیابان‌ها موسیقی اجرا می‌کنند، می‌پردازد و این هنرمندان کمترشناخته شده را معرفی می‌کند. پنجشنبه دوم آذر این برنامه میزبان دونوازده خانم می‌شود.

مُژان متین زاده (نوازنده کاخن و درامز) و سوده (نوازنده تانگ درام و هنگ درام) بیش از پنج سال است که در خیابان با هم همنوازی می‌کنند.

آنها تاکنون ساخته‌های خود را به صورت رسمی منتشر نکرده اند اما مصمم هستند که با ارتقای سطح اجرا و آهنگسازی و در صورت یافتن حامی مالی مناسب به انتشار آلبوم و برگزاری کنسرت اقدام کنند.

برای شنیدن داستان زندگی این دو نوازنده ی خیابانی و شنیدن موسیقی دل نشین و اجرای فوق العاده شنیدنی آنها برنامه ی امروز مزقونچی را از دست ندهید.

«مزقونچی» روز پنجشنبه ساعت ۱۳ به تهیه کنندگی انسیه شمس اللهی تقدیم مخاطبان می‌شود.

اخبار مرتبط:

موسیقی و نوازندگان خیابانی در برنامه مزقونچی

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه