رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۳۰ آبان ۱۴۰۲ - ۱۵:۰۰
  • کد خبر : ۱۹۱۴۸
  • چاپ خبر : مجید عبدی کیا: کنسرت علیرضا قربانی در کانادا رکورد زد

مجید عبدی کیا: کنسرت علیرضا قربانی در کانادا رکورد زد

تهیه کننده تور بزرگ کنسرت های جهانی علیرضا قربانی از رکورد زنی این تور به لحاظ استقبال مخاطبان موسیقی، خبر داد. مجید عبدی کیا که پیش تر با برگزاری تور جهانی استاد محمدرضا شجریان، کیهان کلهر، شهرام ناظری و بسیاری دیگر از بزرگان موسیقی ایران در سراسر دنیا اجراهای مهمی را روی صحنه برده است، […]

تهیه کننده تور بزرگ کنسرت های جهانی علیرضا قربانی از رکورد زنی این تور به لحاظ استقبال مخاطبان موسیقی، خبر داد.

مجید عبدی کیا که پیش تر با برگزاری تور جهانی استاد محمدرضا شجریان، کیهان کلهر، شهرام ناظری و بسیاری دیگر از بزرگان موسیقی ایران در سراسر دنیا اجراهای مهمی را روی صحنه برده است، با اعلام جزئیات فروش بلیت کنسرت‌های علیرضا قربانی در تور جهانی این خواننده، از رکوردشکنی این تور خبر داد.

این تهیه کننده توضیح داد: تورنتو، مونترال، ونکوور، کلگری کانادا، سیدنی، ملبورن، بریسبن (استرالیا)، لندن، منچستر و گلاسکو (بریتانیا)، دوسلدورف، فرانکفورت، برلین، هامبورگ، مونیخ (آلمان)، استکهلم، گوتنبرگ و مالمو سوئد، روتردام هلند، وین (اتریش) و چند شهر اروپایی دیگر مقاصد این تور هستند که برنامه ریزی و بلیت فروشی آنها آغاز و با استقبال رو به رو شده است.

مجید عبدی کیا با بیان اینکه استقبال از تور کنسرت‌های این خواننده بسیار خوب بود، تاکید کرد: کل ۳ هزار بلیت کنسرت در ونکوور به فروش رفت. ۳۵۰۰ بلیت هم در تورنتو به فروش رفت و ۳ هزار بلیت هم در مونترال که فروش نزدیک ده هزار بلیت در کانادا، رکوردی جالب برای یک خواننده ایرانی به حساب می‌آید. این استقبال در شهرهای اروپا هم ادامه داشته و به نظر می‌رسد این تور علیرضا قربانی، پرمخاطب ترین تور کنسرت این خواننده خواهند بود.

وی با اشاره به ادامه این تور در آمریکا و درخواست های متعدد برای برگزاری کنسرت علیرضا قربانی در شهرهای مختلف آمریکا نیز گفت: «درخواست های زیادی برای برگزاری این تور شده است و در صورت حل شدن مشکلات صدور ویزا، این تور به زودی برگزار خواهد شد.»

منبع: ایرنا

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه