رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۳۰ آبان ۱۴۰۲ - ۱۵:۲۷
  • کد خبر : ۱۹۱۴۶
  • چاپ خبر : اعلام جزییات برگزاری چهارمین دوره نمایشگاه «سازخانه»

اعلام جزییات برگزاری چهارمین دوره نمایشگاه «سازخانه»

به همت خانه موسیقی ایران چهارمین دوره نمایشگاه «سازخانه» از ۲۲ دی ماه در خانه هنرمندان ایران برگزار می شود. به گزارش خبرآوا و به نقل از خانه موسیقی ایران، چهارمین دوره نمایشگاه سازخانه به همت خانه موسیقی ایران و کانون سازندگان ساز در شاخه‌های سازهای ایرانی، کلاسیک و ابداعی از ۲۲ تا ۲۹ دی ماه […]

به همت خانه موسیقی ایران چهارمین دوره نمایشگاه «سازخانه» از ۲۲ دی ماه در خانه هنرمندان ایران برگزار می شود.

به گزارش خبرآوا و به نقل از خانه موسیقی ایران، چهارمین دوره نمایشگاه سازخانه به همت خانه موسیقی ایران و کانون سازندگان ساز در شاخه‌های سازهای ایرانی، کلاسیک و ابداعی از ۲۲ تا ۲۹ دی ماه در خانه هنرمندان ایران برپا می‌شود.

همچنین نمایشگاه سازخانه در چهارمین دوره میزبان جلسات و نشست‌های تخصصی است که جزییات آن به زودی اطلاع‌رسانی می‌شود.

لازم به ذکر است قدم اول برای شرکت در این نمایشگاه ثبت نام و پر کردن فرم مرتبط با ثبت نام است.

همچنین به دلیل محدودیت اولویت حضور در این نمایشگاه با افرادی است که زودتر مراحل ثبت نام را طی کرده و فرم ثبت نام را ارسال کرده باشند.

بعد از ثبت نام اولیه با تمامی افرادی که تمایل به حضور در نمایشگاه دارند، قرارداد رسمی بسته شده و حضورشان در نمایشگاه قطعی است.

لازم به ذکر است علاقمندان متقاضی حضور در نمایشگاه تا ۱۵ آذر ماه سال جاری فرصت دارند تا نسبت به تکمیل فرم حضور در این نمایشگاه اقدام کرده و مراحل ثبت نام برای شرکت در این نمایشگاه را سپری کنند.

علاقمندان و سازسازان محترم برای ثبت نام در این نمایشگاه می توانند به صورت حضوری به خانه موسیقی ایران مراجعه کرده و یا به صورت آنلاین برای شرکت در این نمایشگاه فرم حضور را به شماره واتس آپ خانه موسیقی ۰۹۳۶۴۱۱۳۱۰۰ ارسال نمایند.

سومین دوره نمایشگاه سازخانه در شاخه‌های سازهای ایرانی، کلاسیک و ابداعی نهم تا ۱۳ دی ماه سال ۱۳۹۸ با نمایش آثار بیش از ۶۰ هنرمند سازنده ساز در گالری‌های ممیز، میرمیران، پاییز و زمستان خانه هنرمندان و نشست‌های پژوهشی تخصصی با استقبال علاقه‌مندان برگزار شد.

فرم چهارمین نمایشگاه سازخانه را می توانید از اینجا مشاهده نمایید.

اخبار مرتبط:

چهارمین دوره نمایشگاه «سازخانه» برگزار می شود

نمایشگاه تخصصی ساز تار برگزار شد

نمایشگاه صنعت موسیقی برگزار می‌شود

آغاز پروژه «سی ساز»؛ رویدادی پژوهشی در حوزه موسیقی

برگزاری جشنواره جهانی ساز عود در جزیره هرمز

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه