رفتن به بالا
  • شنبه - ۶ آبان ۱۴۰۲ - ۰۹:۲۹
  • کد خبر : ۱۸۰۴۸
  • چاپ خبر : محمد گلریز از آرزوی خود و خواندن برای مردم فلسطین می گوید
محمد گلریز

محمد گلریز از آرزوی خود و خواندن برای مردم فلسطین می گوید

محمد گلریز که صدایش به عنوان میراث شفاهی ایران در سازمان میراث فرهنگی ثبت شده است، گفت: خواندن برای مردم غزه و فلسطین را افتخاری برای خودم می‌دانم. آرزو دارم روزی برای مردم فلسطین بخوانم و اگر حمایت شوم از خداوند می‌خواهم که آلبومی برای مردم فلسطین منتشر کنم. محمد گلریز اظهار داشت هنرمندان ما […]

محمد گلریز که صدایش به عنوان میراث شفاهی ایران در سازمان میراث فرهنگی ثبت شده است، گفت: خواندن برای مردم غزه و فلسطین را افتخاری برای خودم می‌دانم. آرزو دارم روزی برای مردم فلسطین بخوانم و اگر حمایت شوم از خداوند می‌خواهم که آلبومی برای مردم فلسطین منتشر کنم.

محمد گلریز اظهار داشت هنرمندان ما جمع شدند که حمایت‌های خود را از مردم فلسطین و همچنین انزجار خود را از رژیم کودک‌کش اسرائیل غاصب اعلام کنند. من هم به عنوان عضو کوچکی از جامعه هنری وظیفه خودم دانستم تا در این عرصه وارد میدان شوم. با صدای حقیر خودم و کارهایی که می‌توانم در این رابطه انجام دهم جامعه را ترغیب و تشویق کنم که حامی رزمندگان فلسطین و مقاومت باشند.

وی افزود: ما هنر را باید در جاهایی خرج کنیم که لازم است. امروز، واقعا آزادگان جهان احتیاج به این مسائل دارند و می‌بینیم که در اعصار مختلف ملت‌های کشورهای دیگر چقدر در این رابطه فعالیت دارند و به صحنه می‌آیند. ما هم باید به وظیفه خودمان عمل کنیم و در عرصه هنرهای مختلف وارد میدان شویم.

گلریز گفت: هنرمندان ما اکثرا ثابت کردند که در مواقع حساس و در جاهایی که لازم بوده است پای کار آمدند و حمایت کردند و با کارهای هنری خودشان در عرصه‌های مختلف خیلی تاثیرگذار بودند.

او که کاری با نام فلسطین با شعری از مرحوم محمود شاهرخی و آهنگسازی یک بسیجی به نام رمضان عظیمی عرضه کرده گفت: خواندن برای مردم غزه و فلسطین را افتخاری برای خودم می‌دانم. آرزو دارم برای مردم فلسطین بخوانم و اگر حمایت شوم و سرمایه‌گذاری کنند و از خداوند می‌خواهم که آلبومی برای مردم فلسطین آماده کنم.

محمد گلریز

این خواننده حماسی افزود: همیشه در عرصه سروده‌های حماسی، آیینی و کارهایی که برای شهدا انجام شده همیشه پیشقدم بودم ولی خودم به تنهایی نمی‌توانم این کار را انجام دهم و باید حمایت شوم. این را وظیفه خودم می‌دانم و افتخار می‌کنم که در این راه انجام وظیفه کنم.

منبع: ایرنا

اخبار مرتبط:

گلایه محمد گلریز از به زیر صفر رسیدن تولیدات خوب موسیقی انقلابی

محمد گلریز: نهضت عاشورا یعنی عزت

مافیای موسیقی مامور شده‌ فرهنگ ما را نابود کند

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه