رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۲۵ مهر ۱۴۰۲ - ۱۴:۱۰
  • کد خبر : ۱۷۸۴۵
  • چاپ خبر : جزییات اولین اجرای «گروه کُر» فرهنگسرای بهمن اعلام شد

جزییات اولین اجرای «گروه کُر» فرهنگسرای بهمن اعلام شد

نخستین اجرای موسیقی «گروه کُر» فرهنگسرای بهمن روز چهارشنبه بیست و ششم مهر در سالن مبارک این مجموعه برگزار می‌شود. به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای بهمن، نخستین اجرای اعضای «گروه کُر» فرهنگسرای بهمن به رهبری علیرضا شریعتی و سرپرستی حامد لک در سالن مبارک این فرهنگسرا برگزار می‌شود. این برنامه که ساعت […]

نخستین اجرای موسیقی «گروه کُر» فرهنگسرای بهمن روز چهارشنبه بیست و ششم مهر در سالن مبارک این مجموعه برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای بهمن، نخستین اجرای اعضای «گروه کُر» فرهنگسرای بهمن به رهبری علیرضا شریعتی و سرپرستی حامد لک در سالن مبارک این فرهنگسرا برگزار می‌شود.

این برنامه که ساعت ۱۸:۳۰ روز چهارشنبه ۲۶ مهر در سالن مبارک فرهنگسرای بهمن برگزار می‌شود، نخستین برنامه از سلسله برنامه‌های فصلی اجرای قطعات موسیقی حماسی و ملی گروه کرال فرهنگسرای بهمن است.

بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده مهدی قاسمی با حضور در این برنامه، مطالب تخصصی و ارزنده‌ای را پیرامون «فلسفه آواز جمعی در ایران» برای حاضران بازگو خواهد کرد.

همچنین اعضای «گروه کُر» فرهنگسرای بهمن با اجرای ۵ قطعه موسیقی حماسی و ملی به رهبری علیرضا شریعتی و نوازندگی پیانوی – پرنیان شهرآشوب- برای حاضران هنرنمایی خواهند کرد.

حامد لک، سرپرست این گروه در کنار شماری از خانواده‌های اعضای گروه کر فرهنگسرای بهمن حضور دارد.

منبع: مهر

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه