رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۲۴ مهر ۱۴۰۲ - ۱۴:۴۸
  • کد خبر : ۱۷۸۳۴
  • چاپ خبر : «شاعر تنبک»؛ یادمان ناصر فرهنگ‌فر برگزار می‌شود
ناصر فرهنگ فر

«شاعر تنبک»؛ یادمان ناصر فرهنگ‌فر برگزار می‌شود

ویژه‌ برنامه یادمان ناصر فرهنگ‌فر با عنوان «شاعر تنبک» پنجشنبه ۲۷ مهر ماه برگزار می‌شود. به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای ارسباران، ویژه‌ برنامه یادمان ناصر فرهنگ‌ فر با عنوان «شاعر تنبک» روز پنجشنبه ۲۷ مهر ماه ساعت ۱۸ با حضور جمعی از هنرمندان و اهالی موسیقی در فرهنگسرای ارسباران برگزار می‌شود. این برنامه شامل […]

ویژه‌ برنامه یادمان ناصر فرهنگ‌فر با عنوان «شاعر تنبک» پنجشنبه ۲۷ مهر ماه برگزار می‌شود.

به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای ارسباران، ویژه‌ برنامه یادمان ناصر فرهنگ‌ فر با عنوان «شاعر تنبک» روز پنجشنبه ۲۷ مهر ماه ساعت ۱۸ با حضور جمعی از هنرمندان و اهالی موسیقی در فرهنگسرای ارسباران برگزار می‌شود.

این برنامه شامل بخش‌های مختلفی از جمله سخنرانی بهمن بنی‌ هاشمی، گلچین زند و سینا فرزانگی‌ راد و رونمایی از مجموعه دو جلدی «شاعر تنبک» خواهد بود.

اجراهای این نشست شامل دونوازی کمانچه (نوید دهقان) و تنبک، دونوازی تار (محمدامین اکبرپور) و تنبک و دونوازی سنتور (محمد موحدنیا) و تنبک خواهد بود. نوازندگی تنبک در همه بخش‌ها به عهده آرش فرهنگ‌فر فرزند ناصر فرهنگ‌فر است.

ناصر فرهنگ‌فر (۱۳۲۶-۱۳۷۶) نوازنده تنبک و مدرس موسیقی سنتی ایرانی بود که سابقه فعالیت در مهم‌ترین گروه‌های موسیقی ایرانی مانند عارف، شیدا و چاووش در کارنامه‌اش به چشم می‌خورد.

حضور در این برنامه برای عموم علاقه‌ مندان آزاد و رایگان است. برای شرکت در آن می‌توانید به فرهنگسرای ارسباران واقع در خیابان شریعتی، بالاتر از سیدخندان، خیابان جلفا مراجعه کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر نیز می توانید با شماره ۲۲۸۷۲۸۱۸ تماس بگیرید.

ناصر فرهنگ فر

منبع: ایلنا

اخبار مرتبط:

«صمت» در فرهنگسرای ارسباران رونمایی می‌شود

همکاری مجدد شهرام صارمی با فرهنگسرای ارسباران

رونمایی از آلبوم کیوان ساکت در ارسباران

اجرای گروه آوازی مادران شهر تهران برگزار می‌شود

اجرای روشندلان «هاتف» به مناسبت روز عصای سفید

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه