رفتن به بالا
  • شنبه - ۲۲ مهر ۱۴۰۲ - ۱۰:۲۱
  • کد خبر : ۱۷۷۴۱
  • چاپ خبر : اجرای گروه آوازی مادران شهر تهران برگزار می‌شود
گروه آوازی مادران تهران

اجرای گروه آوازی مادران شهر تهران برگزار می‌شود

دوازدهمین شب موسیقی ارسباران با اجرای گروه آوازی مادران شهر تهران با مشارکت فرهنگسرای اندیشه در فرهنگسرای ارسباران برگزار می‌شود. به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای ارسباران، دوازدهمین شب موسیقی ارسباران با اجرای گروه آوازی مادران شهر تهران در روزهای شنبه ۲۲ و دوشنبه ۲۴ مهر ماه ساعت ۱۹ با مشارکت فرهنگسرای اندیشه در فرهنگسرای […]

دوازدهمین شب موسیقی ارسباران با اجرای گروه آوازی مادران شهر تهران با مشارکت فرهنگسرای اندیشه در فرهنگسرای ارسباران برگزار می‌شود.

به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای ارسباران، دوازدهمین شب موسیقی ارسباران با اجرای گروه آوازی مادران شهر تهران در روزهای شنبه ۲۲ و دوشنبه ۲۴ مهر ماه ساعت ۱۹ با مشارکت فرهنگسرای اندیشه در فرهنگسرای ارسباران برگزار می‌شود.

در اجرای این گروه به رهبری سعید رضایت، قطعات خاطره‌ انگیزی از استادان موسیقی ایران همچون روح‌الله خالقی، علی تجویدی، همایون خرم و… اجرا خواهد شد. قطعاتی مانند‌ ای بهار من، غوغای ستارگان، رسوای زمانه، شب انتظار، رفته، بهار دلنشین، آتش کاروان، امید جانم، دختر کولی، فردا تو می‌آیی، برگ خزان، پرسون پرسون، جینگه جینگه و‌ای ایران برای این اجرا در نظر گرفته شده است.

گروه آوازی مادران شهر تهران در سال ۱۳۹۵ با حمایت معاونت هنری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران و فرهنگسرای اندیشه به رهبری سعید رضایت آغاز به کار کرد. این گروه با هدف افزایش شادی و آرامش در بانوان و همچنین تقویت روحیه فعالیت‌های گروهی به بانوان کشور خدمت‌رسانی می‌کند. موسیقی‌درمانی و گروه‌درمانی از ارکان اصلی فعالیت‌های جمعی این گروه است.

گروه آوازی مادران شهر تهران به رهبری سعید رضایت تا کنون اجراهای متعددی داشته که از آن جمله می‌توان به کنسرت بزرگی با همکاری ارکستر نغمه باران به رهبر سعید رضایت در تالار وحدت و چندین اجرا در شبکه‌های تلویزیونی اشاره کرد.

علاقه مندان برای رزرو بلیت این اجرا می‌توانند با واحد روابط عمومی فرهنگسرای ارسباران به شماره ۲۲۸۷۲۸۱‍۸ تماس بگیرند. فرهنگسرای ارسباران در خیابان شریعتی، بالاتر از پل سیدخندان، خیابان جلفا واقع شده است.

گروه آوازی مادران تهران

منبع: ایلنا

اخبار مرتبط:

گروه بوشهری «آوای موج» در برج آزادی کنسرت می‌دهد

کنسرت داود آزاد در تهران برگزار می شود

در مهر ماه چه کنسرت هایی برگزار خواهند شد؟

کنسرت بابک جهانبخش ۲۶ مهر در تهران

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه