رفتن به بالا
  • دوشنبه - 17 مهر 1402 - 14:16
  • کد خبر : ۱۷۶۴۷
  • چاپ خبر : «بدونید»؛ روزمرگی‌ های مادر و فرزندی بهنام خدارحمی
بدونید بهنام خدارحمی

«بدونید»؛ روزمرگی‌ های مادر و فرزندی بهنام خدارحمی

«بدونید» جدیدترین قطعه ساخته شده توسط بهنام خدارحمی است که در سبک موسیقی سنتی منتشر شده است. این قطعه به آهنگسازی و تنظیم بهنام خدارحمی منتشر شده و نسخه بی‌کلام آن نیز در دسترس علاقه مندان قرار گرفته است. مضمون قطعه «بدونید» برگرفته از نصایح مادرانه و کلام محبت آمیز مادرانه است که در روزمره […]

«بدونید» جدیدترین قطعه ساخته شده توسط بهنام خدارحمی است که در سبک موسیقی سنتی منتشر شده است.

این قطعه به آهنگسازی و تنظیم بهنام خدارحمی منتشر شده و نسخه بی‌کلام آن نیز در دسترس علاقه مندان قرار گرفته است.

مضمون قطعه «بدونید» برگرفته از نصایح مادرانه و کلام محبت آمیز مادرانه است که در روزمره های بین هر مادر و فرزندی شکل می‌گیرد. با این تفاوت که این بار مصرع به مصرع از زبان مادری است که خود صاحب این نصایح است.

قطعه «بدونید» در ژانر موسیقی کلاسیک ایرانی و بر اساس همنشینی ویلن، ویولا، ویلنسل، کنترباس، پیانو، هورن، کمانچه، تار، قانون، بربط، مثلث، تیمپانی، و تنبک به نوازندگی هنرمندان نام‌آشنای این عرصه تولید شده است.

همزمان با انتشار این اثر، نسخه بدون کلام این قطعه نیز برای مخاطبانی که تمایل دارند با صدای خودشان این آهنگ را بشنوند، در دسترس قرار گرفته است.

در یادداشت این قطعه توسط خالق آن و چگونگی شکل گیری‌اش آمده است: «مادرم در یک تماس تلفنی پیام پرمعنی این شعر را به من یادآوری کردند و چقدر به جا و درست بود. به پاس این گنج گرانبهایی که مادر نامیده می شود، پیامشان را در قالب این قطعه موسیقایی تقدیم می‌کنم به همه مخاطبان به ویژه مادران همیشه عزیز».

این قطعه را می‌توانید از خبرآوا بشنوید:

منبع: ایسنا

اخبار مرتبط:

مجموعه کتاب های داستان کودکانه نوشته بهنام خدارحمی منتشر شد

«شریفانه» بهنام خدارحمی به یاد فرهنگ شریف منتشر شد

انتشار تک‌آهنگ «خودت باش» خدارحمی

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه