رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۱۰ مهر ۱۴۰۲ - ۱۴:۵۶
  • کد خبر : ۱۷۴۹۶
  • چاپ خبر : ۳ اثر جدید همایون شجریان منتشر شد

۳ اثر جدید همایون شجریان منتشر شد

سه قطعه جدید از همایون شجریان با حمایت شرکت پرداخت الکترونیک پاسارگاد منتشر و به علاقه مندان تقدیم شد.  این سه اثر در استمرار همکاری همایون شجریان با شرکت پرداخت الکترونیک پاسارگاد منتشر شد. «از من چرا رنجیده‌ای» با شعری از سعدی، «امشب اگر یاری کنی» و «بر من گذشتی» با اشعاری از سیمین بهبهانی […]

سه قطعه جدید از همایون شجریان با حمایت شرکت پرداخت الکترونیک پاسارگاد منتشر و به علاقه مندان تقدیم شد.

 این سه اثر در استمرار همکاری همایون شجریان با شرکت پرداخت الکترونیک پاسارگاد منتشر شد.

«از من چرا رنجیده‌ای» با شعری از سعدی، «امشب اگر یاری کنی» و «بر من گذشتی» با اشعاری از سیمین بهبهانی جدیدترین آثار این هنرمند است که با آهنگسازی سعید فرجپوری و تنظیم غلامرضا صادقی منتشر شد. این قطعات با حمایت شرکت پرداخت الکترونیک پاسارگاد با شعار «پی‌پاد، آهنگ یک انتخاب» منتشر شد و برای علاقمندان به این موسیقی از طریق صفحه اینستاگرام همایون شجریان و سایت شرکت پرداخت الکترونیک پاسارگاد به صورت رایگان قابل دسترسی است.

شرکت پرداخت الکترونیک پاسارگاد به عنوان یکی از شرکت‌های پیشرو در حوزه صنعت پرداخت، همکاری و حمایت از پروژه‌های فرهنگی را در دستور کار داشته و سعی نموده با نشر آثار موسیقایی از هنرمندان صاحب نام، سهمی در حوزه فرهنگ و هنر کشور نیز داشته باشد.

پیش‌تر سه قطعه از همایون شجریان با همکاری پی پاد منتشر شده بود. این آثار از طریق اینستاگرام ااین هنرمند و پی پاد به صورت رایگان به علاقه مندان تقدیم شده است.

منبع: مهر

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه