رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۲۹ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۴:۱۴
  • کد خبر : ۱۷۲۸۱
  • چاپ خبر : از آلبوم «تهران عاشق» رونمایی می‌شود

از آلبوم «تهران عاشق» رونمایی می‌شود

مراسم رونمایی از مجموعه ترانه‌ «تهران عاشق» اثری از سجاد عزیزی آرام چاپ شده توسط انتشارات فصل سپید زمستان رونمایی می‌شود. مجموعه آثار سجاد عزیزی آرام با عنوان «تهران عاشق» با حضور اهالی فرهنگ و هنر، جمعه ۳۱ شهریور ۱۴۰۲ در کاخ سعدآباد رونمایی می‌شود. این کتاب مشتمل بر ۶۰ ترانه شامل آثار آلبوم‌های تهران […]

مراسم رونمایی از مجموعه ترانه‌ «تهران عاشق» اثری از سجاد عزیزی آرام چاپ شده توسط انتشارات فصل سپید زمستان رونمایی می‌شود.

مجموعه آثار سجاد عزیزی آرام با عنوان «تهران عاشق» با حضور اهالی فرهنگ و هنر، جمعه ۳۱ شهریور ۱۴۰۲ در کاخ سعدآباد رونمایی می‌شود.

این کتاب مشتمل بر ۶۰ ترانه شامل آثار آلبوم‌های تهران عاشق با صدای محمد معتمدی، پاییزِ بعد از تو با صدای حمید غلامعلی و گزیده‌ای از ترانه‌های اجرا شده توسط خوانندگانی چون مهدی یغمایی، امیرعباس گلاب، کاوه آفاق، محمدرضا عیوضی است.

مقدمه این مجموعه را محمدرضا چراغعلی آهنگساز به رشته تحریر درآورده است. همچنین آلبوم‌های «تهران عاشق» و «پاییز بعد از تو» نیز در قالب لوح فشرده به پیوست کتاب عرضه می‌شود.

آلبوم «تهران عاشق » به خوانندگی محمد معتمدی شامل ۹ قطعه باکلام و یک قطعه بی‌کلام بوده و آلبوم «پاییز بعد از تو» نیز به خوانندگی حمید غلامعلی شامل ۹ قطعه باکلام و یک قطعه بی‌کلام است.

مراسم رونمایی از این مجموعه روز جمعه ۳۱ شهریور از ساعت ۱۵ در کاخ ملت مجموعه تاریخی فرهنگی سعد آباد در حاشیه بیست و دومین ماه‌ نشست در آستانه برگزار می‌شود.

ورود برای عموم علاقه‌مندان آزاد و رایگان است.

منبع: ایلنا

اخبار مرتبط:

از آلبوم «مناقب خوانی در ایران» هوشنگ جاوید رونمایی شد

رونمایی از «موسم شور و نوا» در بوشهر

آلبوم «آفتاب روشن» رونمایی شد

«صمت» در فرهنگسرای ارسباران رونمایی می‌شود

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه