رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۲۸ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۳:۲۵
  • کد خبر : ۱۷۲۳۲
  • چاپ خبر : فراخوان بخش غیررقابتی سی و نهمین جشنواره موسیقی فجر منتشر شد

فراخوان بخش غیررقابتی سی و نهمین جشنواره موسیقی فجر منتشر شد

به گزارش خبرآوا و به نقل از روابط عمومی انجمن موسیقی ایران، فراخوان بخش غیر رقابتی سی و نهمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر بر اساس آیین نامه جشنواره و با هدف شناسایی، ظرفیت‌سازی و حمایت از فعالیت‌های خلاقانه هنرمندان و گروه‌های موسیقی سراسر کشور، با اولویت معیارهای هنری در هر شاخه از موسیقی، تهیه […]

به گزارش خبرآوا و به نقل از روابط عمومی انجمن موسیقی ایران، فراخوان بخش غیر رقابتی سی و نهمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر بر اساس آیین نامه جشنواره و با هدف شناسایی، ظرفیت‌سازی و حمایت از فعالیت‌های خلاقانه هنرمندان و گروه‌های موسیقی سراسر کشور، با اولویت معیارهای هنری در هر شاخه از موسیقی، تهیه و تنظیم شده است.

کلیه گروه‌ها و هنرمندان فعال در عرصه اجرای صحنه ای از اول آبان تا ۱۵ آذر ماه سال جاری فرصت دارند بر اساس فراخوان اعلام شده با مراجعه به سایت جشنواره به نشانی www.fajrmusicfestival.com مراحل ثبت نام خود را در سامانه بامک انجام دهند. یا به صورت حضوری آثار خود را به دبیرخانه جشنواره به آدرس تهران، خیابان استاد نجات اللهی، کوچه زندی، پلاک ۱۱ ارایه کنند.

ستاد برگزاری جشنواره با انتشار این فراخوان از همه گروه‌ها، آنسامبل‌ها، ارکسترها و هنرمندان موسیقی در عرصه اجرای صحنه ای دعوت می‌کند در صورت تمایل، با مطالعه دقیق فراخوان و ارسال آثار و مدارک خود، در برگزاری و هرچه پربارتر شدن این رویداد هنری مشارکت کنند.

سی‌ و‌ نهمین جشنواره موسیقی فجر به همت دفتر موسیقی معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، توسط انجمن موسیقی ایران به دبیری رضا مهدوی از ۲۳ تا ۲۸ بهمن ماه سال جاری در بخش‌های رقابتی (جایزه باربد) و غیر رقابتی همزمان در تهران و استان‌های دیگر برگزار و جایزه ترانه،‌ جایزه موسیقی و رسانه، بخش سرود و نشست‌های پژوهشی برنامه‌های دیگر این دوره از جشنواره خواهد بود.

متن کامل فراخوان را از اینجا مشاهده فرمایید.

اخبار مرتبط:

فراخوان بخش رقابتی سی و نهمین جشنواره بین‌المللی موسیقی فجر منتشر شد

زمان برگزاری سی و نهمین جشنواره موسیقی فجر اعلام شد

برگزاری جلسات شورای سیاستگذاری جشنواره بین المللی موسیقی فجر

اعضای شورای سیاستگذاری جشنواره 39 موسیقی فجر معرفی شدند

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه