رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۲۲ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۳:۴۳
  • کد خبر : ۱۷۱۹۹
  • چاپ خبر : بیمه تکمیلی برای اعضای بالای ۶۰ سال صندوق هنر رایگان است

بیمه تکمیلی برای اعضای بالای ۶۰ سال صندوق هنر رایگان است

مدیرعامل صندوق اعتباری هنر از ارائه تسهیلات رایگان برای اعضای بالای ۶۰ سال این مجموعه تحت پوشش فعالیت‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خبر داد. به گزارش خبرآوا و به نقل از روابط عمومی صندوق اعتباری هنر، مشاور وزیر فرهنگ و مدیرعامل صندوق اعتباری هنر، از رایگان شدن ثبت‌نام بیمه درمان تکمیلی، عمر و حادثه […]

مدیرعامل صندوق اعتباری هنر از ارائه تسهیلات رایگان برای اعضای بالای ۶۰ سال این مجموعه تحت پوشش فعالیت‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خبر داد.

به گزارش خبرآوا و به نقل از روابط عمومی صندوق اعتباری هنر، مشاور وزیر فرهنگ و مدیرعامل صندوق اعتباری هنر، از رایگان شدن ثبت‌نام بیمه درمان تکمیلی، عمر و حادثه هنرمندان دارای درجه یک هنری ۶۰ سال به بالا و همسر آنها از سوی این صندوق خبر داد .

وی تأکید کرد: تکریم مقام هنرمندان شاخص عرصه فرهنگ و هنر از جمله اولویت‌ها و برنامه‌های اصلی صندوق اعتباری هنر است که با اجرای برنامه‌های مختلف حمایتی در جهت تحقق آن اقدام می‌کند.

سید مجید پوراحمدی با اشاره به آغاز ثبت‌نام بیمه درمان تکمیلی هنرمندان از ۱۸ شهریور جاری، یکی از راهبردهای ایجاد امنیت خاطر برای جامعه فرهنگی و هنری کشور را برخورداری از تسهیلات بیمه‌ای عنوان و تصریح کرد: صندوق اعتباری هنر تلاش می‌کند با ارائه خدمات بیمه‌ای، اعضای تحت پوشش برای تأمین هزینه‌های درمانی دغدغه‌ای نداشته باشند.

رئیس هیات مدیره صندوق اعتباری هنر با اشاره به تأکید و توجه همیشگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در راستای پاسداشت جایگاه و شان هنرمندان نامدار و دارای درجه یک هنری، اظهار کرد: با تأمین مالی که انجام گرفت مقرر شد در دوره جدید ثبت نام بیمه درمان تکمیلی (۱۴۰۲-۱۴۰۳)، کل هزینه ثبت‌نام هنرمندان دارای درجه یک هنری ۶۰ سال به بالای عضو صندوق و همسر آنها در قالب طرح رفاه که بهترین طرح با بیشترین پوشش ارائه خدمات میان دیگر طرح‌های امید و آرامش است برای آنها در نظر گرفته و از سوی صندوق هنر پرداخت شود.

ثبت‌نام بیمه درمان تکمیلی ویژه هنرمندان، نویسندگان، روزنامه نگاران و فعالان قرآن و عترت، به مدت ۱۰ روز از تاریخ ۱۸ تا ۲۸ شهریور از طریق پیام رسان اختصاصی صندوق هنر به نشانی app.honarcredit.ir و یا سایت صندوق هنر Profile.honarcredit.ir انجام می‌شود.

اخبار مرتبط:

جزئیات نحوه پرداخت حق بیمه اصحاب فرهنگ و هنر اعلام شد

شرایط جدید بیمه تکمیلی اصحاب فرهنگ و هنر به زودی اعلام می‌شود

اطلاعیه صندوق اعتباری هنر در خصوص ثبت نام بیمه درمان تکمیلی

توضیحات معاون صندوق اعتباری هنر درباره حق بیمه هنرمندان

ارائه گزارش مالی اقدامات صندوق اعتباری هنر درباره بیمه تکمیلی هنرمندان

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه