رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۱۹ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۱:۴۷
  • کد خبر : ۱۷۱۶۸
  • چاپ خبر : «شب شوپن» توسط فریدون ناصحی برگزار می‌ شود

«شب شوپن» توسط فریدون ناصحی برگزار می‌ شود

فریدون ناصحی از نوازندگان پیشکسوت پیانو روز جمعه هفتم مهر ماه تازه‌ ترین رسیتال پیانوی خود را با عنوان «شب شوپن و لیست» در تالار وحدت برگزار خواهد کرد. در این کنسرت ناصحی به اجرای آثار بزرگان موسیقی کلاسیک جهان می‌پردازد. این در حالی است که او پیش‌تر در فرهنگسرای نیاوران رسیتال پیانوی خود را […]

فریدون ناصحی از نوازندگان پیشکسوت پیانو روز جمعه هفتم مهر ماه تازه‌ ترین رسیتال پیانوی خود را با عنوان «شب شوپن و لیست» در تالار وحدت برگزار خواهد کرد.

در این کنسرت ناصحی به اجرای آثار بزرگان موسیقی کلاسیک جهان می‌پردازد. این در حالی است که او پیش‌تر در فرهنگسرای نیاوران رسیتال پیانوی خود را در سال ۹۶ برگزار کرده بود.

همچنین این هنرمند در سال ۹۵ به اجرای قطعاتی از موتزارت، شوبرت، شوپن، لیست، مفیستو والس و راخمانینف در تالار وحدت پرداخت.

فریدون ناصحی فرزند حسین ناصحی آهنگساز شهیر ایرانی در سال ۱۳۵۴ موفق به اخذ بورسیه جهت ادامه تحصیلات خود در کشور آلمان شد. وی بعد از اتمام دوره تحصیلاتش در رشته سولیستی پیانو و اجرای چندین رسیتال پیانو در این کشور و اتریش به ایران بازگشت و چندین اجرا در تالار وحدت و فرهنگسرای نیاوران برگزار کرد.

این هنرمند سابقه همکاری با موسیقی‌دانان شهیری همچون ایرج صهبایی، نادر مشایخی و امیل خاچاتوریان را در کارنامه هنری خود دارد.

منبع: ایسنا

اخبار مرتبط:

یک رسیتال پیانو در تالار رودکی برگزار می‌شود

رسیتال تک نوازی پیانو توسط هوشیار خیام در سی و چهارمین دوره جشنواره موسیقی فجر در تاریخ 29 بهمن برگزار خواهد شد.

لغو اجرای پیانیست هلندی به دلیل کرونا

احیای بخشی از تاریخچه پیانو نوازی ایرانی

تمدید مهلت ارسال آثار به هشتمین دوره فستیوال رقابتی «پیانو کلارا»

کتاب «ردیف مرتضی محجوبی برای پیانو» منتشر شد

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه