رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۷ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۰:۴۶
  • کد خبر : ۱۶۹۵۵
  • چاپ خبر : حضور معاون سیما در کنسرت عاشورایی راغب

حضور معاون سیما در کنسرت عاشورایی راغب

معاون سیمای سازمان صدا و سیما با حضور در برج میلاد تهران به تماشای کنسرت عاشورایی مصطفی راغب در چارچوب ویژه برنامه «چهارپایه عشق» نشست. به نقل از روابط عمومی برج میلاد، محسن برمهانی معاون سیمای سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران با حضور در کنسرت راغب که این شب ها در برج میلاد […]

معاون سیمای سازمان صدا و سیما با حضور در برج میلاد تهران به تماشای کنسرت عاشورایی مصطفی راغب در چارچوب ویژه برنامه «چهارپایه عشق» نشست.

به نقل از روابط عمومی برج میلاد، محسن برمهانی معاون سیمای سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران با حضور در کنسرت راغب که این شب ها در برج میلاد تهران برگزار می شود، بازخوانی نوحه های قدیمی برای حضرت اباعبدالله الحسین(ع) توسط این خواننده را جذاب و تاثیرگذار برای نسل جوان دانست.

برمهانی در حاشیه این کنسرت، گفت: بازخوانی نوحه های قدیمی که از دوران گذشته در ایام محرم و صفر اجرا می شد، بسیار برای نسل ما نوستالوژیک و همچنین برای نسل جوان بسیار تاثیرگذار و جذاب است.

وی ادامه داد: ممکن است برخی افراد با اجرای هیات های مذهبی و یا حضور در مجالس عزاداری اباعبدالله الحسین (ع) ارتباطی نداشته باشند، اما با اجرای این کنسرت آنها نیز به اینگونه مراسم می آیند و از اجرای نوحه های عزاداری به این سبک و سیاق لذت می برند.

به گفته معاون سیما، مصطفی راغب ارادت خود را اینگونه به امام حسین (ع) ادا می کند و این اقدام در نوع خود قابل تقدیر است، چراکه علاوه بر جمعیت حاضر در سالن، بیش از هزار نفر از مخاطبان عمومی نیز این برنامه را آنلاین تماشا کردند که قطعاً بسیاری از مخاطبان، اهالی هنر و یا نسل جوان هستند.

برمهانی افزود: در میان اهل بیت، امام حسین (ع) اندکی فرق دارد و مردم از هر طیف و نگاهی عاشق امام حسین (ع) و از خودگذشتگی ایشان در دفاع از مظلوم و آزادی بشر می شوند و این موضوع تنها برای مسلمانان نیست و حتی بسیاری از غیرمسلمانان نیز به این امام بزرگوار ارادت دارند.

کنسرت آیینی «چهارپایه عشق» تا ۱۰ شهریور ماه ساعت ۲۰ در مرکز همایش های برج میلاد تهران برگزار می شود و علاقه مندان برای تهیه بلیت می توانند سامانه اینترنتی برج میلاد مراجعه کنند.

مخاطبان تنها با در دست داشتن بلیت های کنسرت که از سایت ارائه بلیت تهیه کرده اند، امکان ورود به سالن و تماشای کنسرت را خواهند داشت.

منبع: مهر

اخبار مرتبط:

مصطفی راغب در برج میلاد کنسرت آیینی برگزار می کند

نوحه خوانی مصطفی راغب برای زندانیان + ویدیوعاشورا

نماهنگ «راز فریاد» با صدای مصطفی راغب منتشر شد

راغب برای «عشق کوفی» خواند + صوت

راغب برای مردم آبادان خواند

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه