مسعود راستین از خوانندگان موسیقی پاپ طی روزهای آینده تک‌آهنگ «شهر من و تو» را با موضوع شهدا و دفاع مقدس پیش روی مخاطبان قرار می‌دهد.

به نقل از روابط عمومی پروژه، اثر «شهر من و تو» با صدای مسعود راستین با موضوع شهدا و جنگ به‌ زودی منتشر می‌شود.

مسعود راستین خواننده درباره اثر جدید خود گفت: اثر جدیدم «شهر من و تو» با موضوع شهدا و جنگ در مراحل نهایی قرار دارد و به زودی منتشر می‌شود که ویدئو کلیپ این اثر همزمان با انتشار اثر در دسترس علاقه مندان قرار می‌گیرد.

این خواننده در ادامه بیان کرد: در جامعه ما با پیشرفت تکنولوژی مردم ایران با وجهه دیگری از جنگ و شهدا آشنا شدند که هدف ما این بود که از رسالت و از خود گذشتگی‌های این عزیزان بیشتر بگوییم.

وی افزود: در ابتدا یک قطعه ساخته شد و چندین سال در آرشیو من بود که با همکاری و همفکری فرید حامدی تصمیم گرفتیم شعر مناسبی انتخاب کنیم که درباره جنگ و شهدا باشد. در نتیجه این اثر موسیقایی در استودیو سرنا ضبط شد و قرار است از سوی موسسه بین‌المللی فرهنگی هنری پیکادو منتشر شود.

این هنرمند در ادامه تاکید کرد: هدف ما این است که نسل جدید بیشتر با موضوع جنگ آشنا شود و بهتر است از رویکرد نسبی دور شویم. زیرا تاثیرگذار نیست در نتیجه ما سعی کردیم با رویکرد کاملا جدید مخاطب و جوانان را با موضوع جنگ و شهدا آشنا کنیم.

این خواننده درباره اعضا و نوازندگان گفت: ژانر این اثر پاپ کلاسیک است و از ارکستر و سازهای زهی در این اثر استفاده شده است. ایمان جعفری پویان نوازنده کلارینت، بابک ریاحی پور نوازنده گیتار باس، علی جعفری پویان نوازنده ویولن، تینا جامه گرمی، یگانه حسینی نیا و میلاد موحدی تنظیم کننده از اعضا و نوازندگان گروه هستند.

منبع: مهر

اخبار مرتبط:

نماهنگ «وارث نون حلال» منتشر شد

قطعه «چند نفر به یک نفر» به شهدای غیرت تقدیم شد

امیدوارم همه خوانندگان برای شهدا کنسرت بگذارند

با یادی از شهدای غواص؛ نماهنگ «عاشقان شرزه» منتشر شد

ترانه‌ای در مورد شهدای حرم خواهم داشت

مشق عشق میلاد حسین زاده ؛ به شهدای غواص تقدیم شد

«ماهیا» و ادای احترام به شهدای غواص

پلاک 8 تقدیم شهدا