رفتن به بالا
  • شنبه - ۲۴ تیر ۱۴۰۲ - ۱۲:۴۳
  • کد خبر : ۱۶۳۲۳
  • چاپ خبر : اختتامیه شانزدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان برگزار می شود

اختتامیه شانزدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان برگزار می شود

مراسم اختتامیه شانزدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان به دبیری حمیدرضا اردلان یکشنبه ۲۵ تیرماه از ساعت ۲۰:۳۰ به صورت مجازی پخش می‌شود. به گزارش به گزارش خبرآوا و به نقل از روابط عمومی انجمن موسیقی ایران، مراسم اختتامیه این دوره از جشنواره روز یکشنبه ۲۵ تیر ماه با معرفی نفرات برگزیده در بخش‌های موسیقی دستگاهی، […]

مراسم اختتامیه شانزدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان به دبیری حمیدرضا اردلان یکشنبه ۲۵ تیرماه از ساعت ۲۰:۳۰ به صورت مجازی پخش می‌شود.

به گزارش به گزارش خبرآوا و به نقل از روابط عمومی انجمن موسیقی ایران، مراسم اختتامیه این دوره از جشنواره روز یکشنبه ۲۵ تیر ماه با معرفی نفرات برگزیده در بخش‌های موسیقی دستگاهی، موسیقی کلاسیک، موسیقی نواحی، آهنگسازی و حفظ کل ردیف به صورت مجازی از ساعت ۲۰:۳۰ برگزار و پخش می‌شود.

آیین پایانی شانزدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان به صورت همزمان از سایت انجمن موسیقی ایران (www.nay.ir)، سایت جشنواره ملی موسیقی جوان (www.nfym.ir) و همچنین صفحه این انجمن در آپارات (aparat.com/nay_ir) پخش خواهد شد.

شانزدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان به دبیری دکتر حمیدرضا اردلان و مشارکت استادان موسیقی کشور توسط انجمن موسیقی ایران، با حمایت دفتر موسیقی معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.

اخبار مرتبط:

اسامی راه یافتگان به مرحله نهایی جشنواره ملی موسیقی جوان اعلام شد

حمیدرضا اردلان دبیر شانزدهمین جشنواره موسیقی جوان شد

فراخوان جشنواره موسیقی جوان منتشر شد

مهلت ارسال آثار به مرحله نهایی جشنواره ملی موسیقی جوان تمدید شد

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه