رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۱۹ تیر ۱۴۰۲ - ۱۳:۳۶
  • کد خبر : ۱۶۲۲۴
  • چاپ خبر : سمفونی «خط شکنان» در تالار وحدت اجرا می‌شود

سمفونی «خط شکنان» در تالار وحدت اجرا می‌شود

سمفونی حماسی «خط شکنان» بزرگداشت شهدای دفاع مقدس در تالار وحدت طنین انداز می‌شود. در راستای برنامه های اعلام شده کنگره ملی شهدای قم، سمفونی خط شکنان به رهبری منوچهر صهبایی چهارشنبه ساعت 21 در تالار وحدت به اجرا در می آید. محسن موحدی رئیس ستاد کنگره ملی شهدای قم با اعلام این خبر افزود: […]

سمفونی حماسی «خط شکنان» بزرگداشت شهدای دفاع مقدس در تالار وحدت طنین انداز می‌شود.

در راستای برنامه های اعلام شده کنگره ملی شهدای قم، سمفونی خط شکنان به رهبری منوچهر صهبایی چهارشنبه ساعت 21 در تالار وحدت به اجرا در می آید.

محسن موحدی رئیس ستاد کنگره ملی شهدای قم با اعلام این خبر افزود: سمفونی حماسی خط شکنان یکی از برنامه هایی است که توسط کنگره ملی شهدای قم در راستای فرمایشات و توصیه های رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر استفاده از ابزار هنر برای انتقال پیام شهدا ساخته شده است.

به گفته محسن موحدی این سمفونی با هدف بزرگداشت یاد و خاطره دلاور مردان لشگر 17 علی بن ابیطالب قم و ابلاغ پیام و تبیین راه و هدف شهدای بزرگوار دوران دفدع مقدس از مسیر فاخر هنر، ساخته و اجرا می شود.

بر اساس این گزارش سمفونی «خط شکنان» ساخته بهزاد عبدی است و توسط ارکستر سنفونیک تهران به رهبری منوچهر صهبایی و همراهی گروه کر بنیاد رودکی به رهبری رازمیک اوحانیان اجرا می شود.

موسسه کمک به توسعه فرهنگ و هنر برنامه ریزی و اجرای این سمفونی را بر عهده دارد.

این مراسم چهارشنبه شب با حضور جمعی از مسئولان کشوری، لشگری، استانی، خانواده های معزز شهدا، جمعی از جانبازان و ایثارگران دفاع مقدس و هنرمندان کشور در تالار وحدت اجرا خواهد شد.

منبع: ایرنا

اخبار مرتبط:

اجرای ارکستر سمفونی خط شکنان در تالار وحدت

اجرای ویژه ارکستر ملی ایران در تالار وحدت

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه