رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 24 خرداد 1402 - 15:23
  • کد خبر : ۱۵۷۳۷
  • چاپ خبر : «صمت» در فرهنگسرای ارسباران رونمایی می‌شود

«صمت» در فرهنگسرای ارسباران رونمایی می‌شود

آیین رونمایی آلبوم موسیقی «صمت» با حضور چهره‌های هنری در عرصه موسیقی در فرهنگسرای ارسباران برگزار می‌شود. به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای ارسباران، آیین رونمایی آلبوم «صمت» با آهنگسازی علیرضا عقیقی با حضور نوازندگان آلبوم و چهره‌های هنری در عرصه موسیقی، روز شنبه ۲۷ خرداد ساعت ۱۸:۳۰ در فرهنگسرای ارسباران برگزار می‌شود. ساختار آلبوم […]

آیین رونمایی آلبوم موسیقی «صمت» با حضور چهره‌های هنری در عرصه موسیقی در فرهنگسرای ارسباران برگزار می‌شود.

به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای ارسباران، آیین رونمایی آلبوم «صمت» با آهنگسازی علیرضا عقیقی با حضور نوازندگان آلبوم و چهره‌های هنری در عرصه موسیقی، روز شنبه ۲۷ خرداد ساعت ۱۸:۳۰ در فرهنگسرای ارسباران برگزار می‌شود.

ساختار آلبوم یاد شده در موسیقی دستگاهی ایران و قطعات‌سازی علیرضا عقیقی است؛ بخش اول این آلبوم در دستگاه نوا و شامل قطعات زمزمه کوارتت کمانچه، ساز و نوا، راز و همنوایی و بخش دوم آلبوم در گوشه عراق، آواز افشاری و دستگاه راست پنجگاه شامل قطعات: احتضار، پرده دیگر، تپش کور و طرب‌انگیز است.

علیرضا عقیقی آهنگساز و نوازنده تار، مصباح قمصری بم کمان و سازهای کوبه‌ای و اشکان مرادی کمانچه، نوازندگی قطعات این آلبوم را عهده‌دار بوده‌اند.

میکس و مسترینگ آلبوم توسط مصباح قمصری در استودیو گات و طراحی گرافیست آلبوم، توسط مجید کاشانی انجام شده است.

عموم علاقه‌مندان به هنر موسیقی، برای حضور در این برنامه هنری می‌توانند به فرهنگسرای ارسباران واقع در خیابان شریعتی، بالاتر از پل سیدخندان، خیابان جلفا مراجعه کنند.

منبع: مهر

اخبار مرتبط:

آلبوم «صمت» اثر علیرضا عقیقی منتشر شد

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه