رفتن به بالا
  • شنبه - ۱۳ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۲:۰۵
  • کد خبر : ۱۵۵۲۴
  • چاپ خبر : آغاز پخش مجموعه «صداتو» با تمرکز بر موسیقی ایرانی

آغاز پخش مجموعه «صداتو» با تمرکز بر موسیقی ایرانی

مجموعه «صداتو» در قالب یک مسابقه برای نخستین بار همراه با ابتکاری جدید برای تعامل کاربران حین تماشای برنامه در شبکه نمایش خانگی منتشر شد. به گزارش خبرآوا و به نقل از سینماخانه، مجموعه «صداتو» نام جدیدترین محصول فیلیمو است که انتشار آن از صبح روز ۱۰ خرداد ماه در این پلتفرم آغاز شد. «صداتو» […]

مجموعه «صداتو» در قالب یک مسابقه برای نخستین بار همراه با ابتکاری جدید برای تعامل کاربران حین تماشای برنامه در شبکه نمایش خانگی منتشر شد.

به گزارش خبرآوا و به نقل از سینماخانه، مجموعه «صداتو» نام جدیدترین محصول فیلیمو است که انتشار آن از صبح روز ۱۰ خرداد ماه در این پلتفرم آغاز شد.

«صداتو» یک فضای موزیکال و معمایی دارد و با راه‌اندازی ماژول (پیمانه) پرسش و پاسخ حین تماشا، مخاطبان را غافلگیر می‌کند و لحظات پرهیجانی را برای دنبال کنندگان مسابقه خواهد ساخت.

این مسابقه، تازه‌ترین برنامه تولیدی فیلیموست که جنبه سرگرمی دارد و با ترکیب مهیج موسیقی و معما، مخاطب را درگیر خود می‌کند. کارگردانی و تهیه‌کنندگی صداتو را حامد جواد زاده برعهده دارد و محسن کیایی آن را اجرا می‌کند.

مجموعه صداتو با سورپرایز هیجان انگیز فیلیمو منتشر شد

در این مسابقه یک گروه چهار نفره «یاور» حضور دارند که متشکل از شبنم مقدمی، محمد بحرانی، امیرمهدی ژوله و محسن شریفیان است.

یاوران صداتو، شرکت‌ کننده را در جریان مسابقه راهنمایی می‌کنند و در مسیر بازی پرهیجان، خود نیز بخشی از بازی خواهند شد. این برنامه با تمرکز بر تنوع موسیقی ایرانی و شرقی و تکیه بر فرهنگ اصیل ایرانی، از سایر برنامه‌های حوزه موسیقی و خوانندگی متفاوت است.

«صداتو» هر چهارشنبه‌ ساعت ۸ صبح بر روی پلتفرم فیلیمو قابل مشاهده خواهد بود.

منبع: سینماخانه

اخبار مرتبط:

پخش مسابقه استعدادیابی «آوای جادویی» از فردا

نخستین دوره جشنواره ملی سرود «آوای آدینه» برگزار می شود

پخش مسابقه استعدادیابی با موضوع شاهنامه‌خوانی

ضبط «آوای جادویی» ۲ سال پیش انجام شد

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه