رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۷ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۵:۱۲
  • کد خبر : ۱۵۴۲۸
  • چاپ خبر : «سیستان» جدیدترین اثر محمد معتمدی منتشر شد

«سیستان» جدیدترین اثر محمد معتمدی منتشر شد

تک آهنگ «سیستان» عنوان یکی از تازه ترین قطعات منتشر شده به خوانندگی محمد معتمدی است که با شعری از بهمن محمدزاده و آهنگسازی افشین عزیزی در دسترس مخاطبان قرار گرفت. به گزارش خبرآوا، تک آهنگ «سیستان» عنوان یکی از تازه ترین آثار منتشر شده به خوانندگی محمد معتمدی است که به تازگی پیش روی […]

تک آهنگ «سیستان» عنوان یکی از تازه ترین قطعات منتشر شده به خوانندگی محمد معتمدی است که با شعری از بهمن محمدزاده و آهنگسازی افشین عزیزی در دسترس مخاطبان قرار گرفت.

به گزارش خبرآوا، تک آهنگ «سیستان» عنوان یکی از تازه ترین آثار منتشر شده به خوانندگی محمد معتمدی است که به تازگی پیش روی مخاطبان قرار گرفته است.

بهمن محمدزاده شاعر، افشین عزیزی آهنگساز و تنظیم کننده، یونس دهمرده مدیر پروژه، حامد غلامی عکاس، کیارش کاویان طراحی کاور عوامل اجرایی تک آهنگ «سیستان» را تشکیل می دهند.

در توضیحات تکمیلی این قطعه آمده است:

«منطقه سیستان به دلیل برخی از مشکلاتی که در زمینه حق آبه این منطقه پدید آمده، خشکسالی بی سابقه ای را سپری می کند. به طوری که علاوه بر نابودی کشاورزی این منطقه، مردم شریف این ناحیه از داشتن آب شرب سالم نیز محروم مانده اند.

محمد معتمدی در راستای حمایت از مردم سیستان برای این آهنگ هیچ دستمزدی دریافت نکرده است. ضمن اینکه بخشی از هزینه های تولید این اثر توسط دانشگاه زابل و با مساعدت رئیس وقت این مرکز دانشگاهی پرداخت شده است.»

تک آهنگ «سیستان» با مجوز شماره ۳۰۰۰۰۳۱-۱۴۰۱۸۱۶ دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و شماره ۳۸۶۶۷ کتابخانه ملی جمهوری اسلامی ایران منتشر شده است.

می توانید این تک آهنگ را از خبرآوا بشنوید:

خبرآوا

اخبار مرتبط:

محمد معتمدی تک آهنگ «حرف بزن» را منتشر کرد

قطعه تیتراژ مجموعه گیل دخت با صدای محمد معتمدی شنیدنی شد

انتشار تک آهنگ «پروا» توسط محمد معتمدی

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه