رفتن به بالا
  • یکشنبه - 31 اردیبهشت 1402 - 15:12
  • کد خبر : ۱۵۳۳۰
  • چاپ خبر : پژمان بلورچی جایزه بین‌المللی آکادمیا را دریافت کرد

پژمان بلورچی جایزه بین‌المللی آکادمیا را دریافت کرد

پژمان بلورچی آهنگساز و نوازنده سنتور برای موزیک ویدئو «رقص طبیعت» جایزه بین‌المللی آکادمیای آمریکا را دریافت کرد. به نقل از روابط عمومی پروژه، موزیک ویدئو «رقص طبیعت» اثر موسیقایی از پژمان بلورچی نوازنده سنتور، آهنگساز و ناشر موسیقی است که در همکاری با بهروز شیری نوازنده رباب، کوروش کشاورز نوازنده ویلنسل و آریان رضایی […]

پژمان بلورچی آهنگساز و نوازنده سنتور برای موزیک ویدئو «رقص طبیعت» جایزه بین‌المللی آکادمیای آمریکا را دریافت کرد.

به نقل از روابط عمومی پروژه، موزیک ویدئو «رقص طبیعت» اثر موسیقایی از پژمان بلورچی نوازنده سنتور، آهنگساز و ناشر موسیقی است که در همکاری با بهروز شیری نوازنده رباب، کوروش کشاورز نوازنده ویلنسل و آریان رضایی نوازنده دف شکل گرفته است.

جایزه بین المللی آکادمیا که مرکز آن در ایالت متحده آمریکا قرار دارد و نتایج را به طور بین‌المللی منتشر می‌کند تا کنون به چندین موزیسین ایرانی همچون علیرضا قربانی و پویا سرایی نیز تعلق گرفته است.

موزیک ویدئو «رقص طبیعت» در اسفند سال ۱۴۰۰ نیز جایزه «گلوبل میوزیک اواردز» را به عنوان نهادی معتبر و بین‌المللی برای معرفی موزیسین‌های مستقل است نیز دریافت کرده است.

پژمان بلورچی آهنگساز، نوازنده سنتور و از ناشران باسابقه موسیقی ایران است. از او تا کنون آثار بسیاری در قالب تکنوازی، گروه نوازی و آهنگسازی منتشر شده است.

منبع: مهر

اخبار مرتبط:

نوازنده ایرانی برنده جایزه موسیقی آکادمیا شد

پژمان بلورچی مدال برنز «گلوبال موزیک اواردز» را گرفت

نوازنده ایرانی برنده جایزه بین‌المللی موسیقی آکادمیا شد

علیرضا قربانی برنده جایزه آکادمیا ۲۰۱۹ شد

درخشش آهنگساز ایرانی در جایزه جهانی موسیقی

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه