رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 30 فروردین 1402 - 13:49
  • کد خبر : ۱۵۰۱۷
  • چاپ خبر : نوازنده ایرانی برنده جایزه موسیقی آکادمیا شد

نوازنده ایرانی برنده جایزه موسیقی آکادمیا شد

قطعه «هیچ آشنا» به آهنگسازی رضا علی‌آبادی جایزه بین‌المللی موسیقی آکادمیا در بخش موسیقی جهانی (World Music) از کشور آمریکا را به دست آورد. در این اثر که رضا علی‌آبادی علاوه بر نوازندگی، آهنگسازی آن را نیز انجام داده است، ۲۰ نفر از شاگردانش در قالب گروه جامی او را همراهی کردند. موزیک‌ ویدیوی این […]

قطعه «هیچ آشنا» به آهنگسازی رضا علی‌آبادی جایزه بین‌المللی موسیقی آکادمیا در بخش موسیقی جهانی (World Music) از کشور آمریکا را به دست آورد.

در این اثر که رضا علی‌آبادی علاوه بر نوازندگی، آهنگسازی آن را نیز انجام داده است، ۲۰ نفر از شاگردانش در قالب گروه جامی او را همراهی کردند.

موزیک‌ ویدیوی این قطعه آبان‌ ماه سال ۹۹ و در دوره کرونا با تهیه‌کنندگی و کارگردانی هفدانگ تولید و منتشر شده است.

رضا علی‌آبادی سومین ایرانی است که پس از علیرضا قربانی و پویا سرایی این جایزه را برنده شده است.

جوایز موسیقی آکادمیا به استعدادهای برتر موسیقی از سراسر جهان اختصاص دارد. هر ماه تیم اجرایی این مجموعه، صدها موسیقی ارسالی در هر سبک را بررسی می‌کند تا برترین‌های موسیقی را شناسایی و انتخاب کند.

رضا علی‌آبادی به همراه گروهش در تابستان سال گذشته دو شب در تالار وحدت در قالب گروه‌نوازی و تکنوازی به اجرا پرداخت که با استقبال خوبی مواجه شد.

همچنین او چهار اثر ویدیویی با نام‌های «قیام عشق»، «ملک دل»، «هیچ آشنا» و تکنوازی تنبور را در دو سال گذشته به صورت بین‌المللی به تهیه‌کنندکی و کارگردانی استودیو هفدانگ منتشر کرده است.

منبع: ایلنا

اخبار مرتبط:

گروه موسیقی «جامی» در تالار وحدت کنسرت می‌دهد

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه