رفتن به بالا
  • یکشنبه - 20 فروردین 1402 - 08:54
  • کد خبر : ۱۴۸۷۵
  • چاپ خبر : «خوشه چین تاک همسایه» کیوان ساکت منتشر شد

«خوشه چین تاک همسایه» کیوان ساکت منتشر شد

کتاب جدید کیوان ساکت آهنگساز و نوازنده تار و سه تار با عنوان «خوشه چین تاک همسایه» توسط انتشارات واژیران منتشر شد. به نقل از روابط عمومی، کیوان ساکت گفت: کتاب جدیدم با عنوان «خوشه چین تاک همسایه» که شامل ۲۳ آهنگ غربی از دوره باروک تا دوره رمانتیک می‌شود، منتشر شد. این نوازنده در […]

کتاب جدید کیوان ساکت آهنگساز و نوازنده تار و سه تار با عنوان «خوشه چین تاک همسایه» توسط انتشارات واژیران منتشر شد.

به نقل از روابط عمومی، کیوان ساکت گفت: کتاب جدیدم با عنوان «خوشه چین تاک همسایه» که شامل ۲۳ آهنگ غربی از دوره باروک تا دوره رمانتیک می‌شود، منتشر شد.

این نوازنده در ادامه بیان کرد: این آثار ساخته بزرگان موسیقی غرب مانند موتزارت، باخ، ویوالدی، شوپن، پاگانینی و… است. این آثار در طول این سال‌ها با همراهی تار و ارکستر یا پیانو اجرا شده و به صورت آلبوم نیز ارائه شده است.

وی افزود: مدتی پیش تصمیم گرفتم نت این آهنگ‌ها را در اختیار علاقمندان قرار دهم و نت این آثار هم برای ساز پیانو و هم برای ساز تار را در این دفتر نوشتیم و هنرجویان و علاقمندان هر دو ساز می‌توانند از آن بهره ببرند. ساکت افزود: این کتاب توسط انتشارات واژیران منتشر شده است.

این آهنگساز در پایان گفت: این کتاب برای هنرجویان دوره عالی تار و سه تار است و نوازندگان عود هم می‌توانند از این کتاب استفاده کنند.

منبع: صبا

اخبار مرتبط:

کنسرت کیوان ساکت و وحید تاج در سنندج

رونمایی از آلبوم کیوان ساکت در ارسباران

کیوان ساکت تازه ترین کتاب خود را منتشر می‌کند

آلبوم «دینشت» کیوان ساکت منتشر شد

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه