رفتن به بالا
  • دوشنبه - 7 فروردین 1402 - 18:30
  • کد خبر : ۱۴۶۳۹
  • چاپ خبر : نمایش موزیکال «هفت خان اسفندیار» در تالار وحدت اجرا خواهد شد

نمایش موزیکال «هفت خان اسفندیار» در تالار وحدت اجرا خواهد شد

امین زندگانی و بانیپال شومون به «هفت خان اسفندیار» پیوستند امین زندگانی و بانیپال شومون با موزیکال «هفت خان اسفندیار» به کارگردانی حسین پارسایی روی صحنه می‌آیند. به گزارش خبرآوا و به نقل از سینماخانه، امین زندگانی در نقش «اسفندیار» و بانیپال شومون در نقش «گرگسار» در موزیکال «هفت خان اسفندیار» به تهیه کنندگی و […]

امین زندگانی و بانیپال شومون به «هفت خان اسفندیار» پیوستند

امین زندگانی و بانیپال شومون با موزیکال «هفت خان اسفندیار» به کارگردانی حسین پارسایی روی صحنه می‌آیند.

به گزارش خبرآوا و به نقل از سینماخانه، امین زندگانی در نقش «اسفندیار» و بانیپال شومون در نقش «گرگسار» در موزیکال «هفت خان اسفندیار» به تهیه کنندگی و کارگردانی حسین پارسایی به ایفای نقش می‌پردازند.
امیرکاوه آهنین جان در نقش گشتاسب و اصغر پیران در نقش ارجاسب در این موزیکال حضور دارند

«هفت خان اسفندیار» یکی از داستان‌های مشهور شاهنامه ی حکیم ابوالقاسم فردوسی است که در هفت خان، حکایت سفر پرماجرای اسفندیارِ رویین تن به قصد رهاندن خواهرانش همای و به آفرید از چنگ تورانیان را روایت می‌کند.

نمایش موزیکال «هفت خان اسفندیار» برداشتی آزاد از شاهنامه حکیم ابوالقاسم فردوسی است که استاد یوسفعلی میرشکاک به عنوان مشاور محتوایی در این اثر حضور دارد. این اثر محصول سازمان هنری رسانه ای اوج است و با مشارکت بنیاد فرهنگی رودکی از اردیبهشت ۱۴۰۲ روی صحنه تالار وحدت اجرا خواهد شد.

گفتنی است پیش از این اشکان خطیبی و امین حیایی بازیگران نقش‌های «اسفندیار » و «گرگسار» در موزیکال «هفت خان اسفندیار» بودند.
سایر عوامل از جمله آهنگسازان، رهبر ارکستر و طراحان هنری به زودی معرفی خواهند شد.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه