رفتن به بالا
  • جمعه - 12 اسفند 1401 - 15:42
  • کد خبر : ۱۴۲۴۴
  • چاپ خبر : طلیسچی عواید کنسرت خود را به زلزله‌ زدگان خوی تقدیم کرد

طلیسچی عواید کنسرت خود را به زلزله‌ زدگان خوی تقدیم کرد

کنسرت علیرضا طلیسچی پس از هفت ماه، در حالی برگزار شد که این خواننده عواید اجرای خود را به زلزله‌زدگان خوی تقدیم کرد. کنسرت علیرضا طلیسچی شامگاه چهارشنبه ۱۰ اسفندماه سال جاری در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران با تقدیم اجرا به زلزله‌زدگان خوی برگزار شد. طلیسچی کنسرت شب گذشته خود را با قطعه «زندگی […]

کنسرت علیرضا طلیسچی پس از هفت ماه، در حالی برگزار شد که این خواننده عواید اجرای خود را به زلزله‌زدگان خوی تقدیم کرد.

کنسرت علیرضا طلیسچی شامگاه چهارشنبه ۱۰ اسفندماه سال جاری در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران با تقدیم اجرا به زلزله‌زدگان خوی برگزار شد.

طلیسچی کنسرت شب گذشته خود را با قطعه «زندگی جونم» آغاز کرد و در ادامه قطعات «تو فکر می‌کنی کی‌ای»، «نفس کی بودی تو»، «ای دل خودم» و «دیوونه دوست داشتنی» شنیدنی شد.

طلیسچی در کنار اعضای ارکسترش به اجرای قطعه «یه دریا نریم» پرداخت و آنرا مجددا اجرا کرد.

«قاف» و «لیلا» از دیگر قطعاتی بودند که اجرا شدند.و در ادامه علیرضا طلیسچی پیش از اینکه به سراغ قطعه بعدی برود بیان کرد: “تمامی فعالان حوزه موسیقی که به هر ترتیب از این چرخه نان سر سفره‌هایشان می‌برند در دو سال فراگیری بیماری کرونا و هفت ماه گذشته، خیلی مظلوم واقع شدند و خواهش می‌کنم نگاهتان به دوستانی که از این چرخه ارتزاق می‌کنند مثبت باشد که بتوانند تا جوان هستند از این راه زندگی‌شان را بگذرانند البته منظور از این صحبت‌ها به‌هیچ‌وجه شخص علیرضا طلیسچی نیست.

طلیسچی در ادامه با اشاره به وقوع زلزله در شهر خوی بیان کرد: بنده شخصاً تمام دستمزد خودم برای این اجرا را به زلزله‌زدگان خوی تقدیم می‌کنم که البته این کار وظیفه من است.

این خواننده در ادامه و پیش از اینکه به سراغ اجرای قطعه «بارون اومد و یادم داد» برود؛ بیان کرد: اگر حرف‌هایم برایتان مهم است و به احترام تمام دوستانی که در موسیقی فعالیت می‌کنند خواهش می‌کنم فضای کنسرت را به همین شکل مثبت و پرانرژی نگه‌دارید.

طلیسچی پس‌از این اجرا از هوادارانش برای همراهی و همدلی‌شان تشکر کرد.

در ادامه قطعات «سختگیر»، «آخرش قشنگه» و «ای دل غافل» و  «قرار نبود» اجرا شدند.

در این کنسرت محمد عارف (گیتار نایلون)،   پارسا رفیع (گیتار الکتریک)، آرمان ابراهیمی (بیس)، امیرحسین آزموده (پرکاشن)، ادوارد دانیال زاده (درامز)، مسیح منتظری (کیبورد) و سهند اسدی (ساکسیفون) به رهبری امیر بهادر دهقان نوازنده کیبورد در کنار علیرضا طلیسچی به اجرا پرداختند.

کنسرت علیرضا طلیسچی دهم اسفندماه سال جاری در دو سانس به همت موسسه فرهنگی هنری «نوای سپند» و مدیریت مهدی اسفندیار برگزار شد.

منبع: ایلنا

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه