رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۳ اسفند ۱۴۰۱ - ۰۹:۱۰
  • کد خبر : ۱۴۲۱۵
  • چاپ خبر : جزئیات مراسم اختتامیه سی و هشتمین جشنواره موسیقی فجر اعلام شد

جزئیات مراسم اختتامیه سی و هشتمین جشنواره موسیقی فجر اعلام شد

جزئیات برگزاری آیین اختتامیه سی و هشتمین جشنواره موسیقی فجر اعلام شد. اختتامیه سی وهشتمین جشنواره موسیقی فجر، چهارم اسفندماه در تالار وحدت برگزار خواهد شد. به گزارش خبر آوا و به نقل از ستاد خبری سی و هشتمین جشنواره موسیقی فجر، آیین اختتامیه سی و هشتمین جشنواره موسیقی فجر ، پنجشنبه ۴ اسفند ماه […]

جزئیات برگزاری آیین اختتامیه سی و هشتمین جشنواره موسیقی فجر اعلام شد.

اختتامیه سی وهشتمین جشنواره موسیقی فجر، چهارم اسفندماه در تالار وحدت برگزار خواهد شد.

به گزارش خبر آوا و به نقل از ستاد خبری سی و هشتمین جشنواره موسیقی فجر، آیین اختتامیه سی و هشتمین جشنواره موسیقی فجر ، پنجشنبه ۴ اسفند ماه از ساعت ۱۸:۳۰ در تالار وحدت و با حضور محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، مسئولان فرهنگی و هنری، هنرمندان، اصحاب رسانه و علاقمندان برگزار خواهد شد.

گفتنی است، پیش از این قرار بود، مراسم، روز چهارشنبه سوم اسفند ماه برگزار شود. باتوجه به همزمانی با اختتامیه سی و نهمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم با حضور رئیس جمهور و همراهی وزیر فرهنگ در این مراسم، بنا شد آیین اختتامیه این دوره از جشنواره پنجشنبه ۴ اسفند ماه برگزار شود.

سی و هشتمین جشنواره موسیقی فجر از ۲۸ بهمن‌ماه تا سوم اسفندماه ۱۴۰۱ به دبیری بهزاد عبدی در بخش‌های رقابتی (جایزه باربد) و غیر رقابتی درحال برگزاری است. جایزه ترانه،‌ جایزه موسیقی و رسانه، بخش سرود و نشست‌های پژوهشی از دیگر برنامه‌های این دوره از جشنواره خواهد بود.

اخبار مرتبط:

اعلام برنامه های سومین روز سی و هشتمین جشنواره موسیقی فجر

گزارش تصویری اولین روز از سی و هشتمین جشنواره موسیقی فجر

گزارش تصویری دومین روز از سی و هشتمین جشنواره موسیقی فجر

قطار جشنواره موسیقی فجر با ارکستر موسیقی ملی به راه افتاد

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه