رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۱ اسفند ۱۴۰۱ - ۰۰:۰۸
  • کد خبر : ۱۴۱۷۲
  • چاپ خبر : طنین نوای یا رسول الله (ص) در روز سوم جشنواره موسیقی فجر

طنین نوای یا رسول الله (ص) در روز سوم جشنواره موسیقی فجر

به گزارش خبرآوا؛ سومین روز از سی و هشتمین جشنواره موسیقی فجر با اجرای برنامه های ارکستر رزم نوازان دفاع مقدس در تالار وحدت، شب ساز ایرانی و کنسرت گروه نغمه سپهر در تالار رودکی، کوارتت دودوک ارمنستان و کنسرت گروه کشور هند در فرهنگسرای نیاوران. ویژه سرود تهران و  موسیقی لرستان در فرهنگسرای ارسباران، […]

به گزارش خبرآوا؛ سومین روز از سی و هشتمین جشنواره موسیقی فجر با اجرای برنامه های ارکستر رزم نوازان دفاع مقدس در تالار وحدت، شب ساز ایرانی و کنسرت گروه نغمه سپهر در تالار رودکی، کوارتت دودوک ارمنستان و کنسرت گروه کشور هند در فرهنگسرای نیاوران. ویژه سرود تهران و  موسیقی لرستان در فرهنگسرای ارسباران، ناصر زینلی و میثم ابراهیمی
در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران و موسیقی تربت جام و موسیقی کردستان در مجموعه کوشک هنر ادامه پیدا کرد.

در تالار وحدت ارکستر رزم نوازان دفاع مقدس به رهبری فاضل عالیشان و از یگان موزیک دانشگاه افسری و تربیت پلیس امام حسن مجتبی به اجرای قطعات موسیقی پرداخت که مورد توجه حاضرین در تالار وحدت قرار گرفت.

در کوشک باغ هنر، گروه دف نوازی اخوان به سرپرستی منصور مرادی و با هم راهی سید داوود دهقانی، سید پویا سلامیه، ابراهیم علی پور و شاهین ملک بیگی به اجرای قطعات موسیقی عرفانی در مدح و ثنای رسول اکرم (ص) اجرا نمودند.

در سی و هشتمین جشنواره موسیقی فجر، 7 گروه تالار وحدت، تالار رودکی، فرهنگسرای نیاوران، فرهنگسرای ارسباران، سالن کوشک باغ هنر و سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی میزبان علاقه مندان به عرصه هنر و موسیقی کشور خواهند بود.

سی‌ و هشتمین جشنواره موسیقی فجر از ۲۸ بهمن ماه تا سوم اسفندماه ۱۴۰۱ به دبیری بهزاد عبدی در بخش‌های رقابتی (جایزه باربد) و غیررقابتی برگزار خواهد شد و جایزه ترانه، جایزه موسیقی و رسانه، بخش سرود و نشست‌های پژوهشی برنامه‌های دیگر این دوره از جشنواره خواهد بود.

خبرآوا / خبرنگار: ا.ش شهابی  _ عکاس: م. معیاریان

اخبار مرتبط:

طنین موسیقی اقوام ایران در باغ هنر

گزارش تصویری اولین روز از سی و هشتمین جشنواره موسیقی فجر

گزارش تصویری دومین روز از سی و هشتمین جشنواره موسیقی فجر

قطار جشنواره موسیقی فجر با ارکستر موسیقی ملی به راه افتاد

اعلام برنامه های بخش پژوهش سی و هشتمین جشنواره موسیقی فجر

«دف» را فقط به مولودی‌ها و مراسم مدح ائمه می‌بریم

موسیقی زبان روح است، هیچ حد و مرزی ندارد

روز سوم جشنواره «ایران عزیز» میزبان کُردها

جایگاه ساز دف مجالس عروسی نیست

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه