رفتن به بالا
  • سه شنبه - 15 شهریور 1401 - 10:29
  • کد خبر : ۱۲۶۵۷
  • چاپ خبر : فراخوان جشنواره موسیقی جوان منتشر شد

فراخوان جشنواره موسیقی جوان منتشر شد

فراخوان مرحله نهایی شانزدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان از سوی دبیرخانه این جشنواره اعلام شد. به نقل از روابط عمومی انجمن موسیقی، بعد از انتشار مرحله اول فراخوان این دوره از جشنواره، فراخوان مرحله نهایی شانزدهمین جشنواره موسیقی ملی جوان منتشر شد. این جشنواره طی دو مرحله برگزار خواهد شد. در مرحله اول باید رپرتوار […]

فراخوان مرحله نهایی شانزدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان از سوی دبیرخانه این جشنواره اعلام شد.

به نقل از روابط عمومی انجمن موسیقی، بعد از انتشار مرحله اول فراخوان این دوره از جشنواره، فراخوان مرحله نهایی شانزدهمین جشنواره موسیقی ملی جوان منتشر شد.

این جشنواره طی دو مرحله برگزار خواهد شد. در مرحله اول باید رپرتوار مشخص‌ شده برای هر بخش به صورت تصویری ضبط و در موعد مقرر، همراه با مدارک مندرج در فراخوان، به دبیرخانه جشنواره ارسال شود.

پس از بررسی و ارزیابی آثار ارسالی، توسط هیات‌های داوران، از منتخبان برای شرکت در مرحله نهایی جشنواره دعوت به عمل خواهد آمد.

جشنواره موسیقی جوان در قالب سه رده سنی «الف» (۱۵ تا ۱۸ سال)، «ب» (۱۹ تا ۲۳ سال) و «ج» (۲۴ تا ۲۹ سال) برگزار می‌شود.

علاقمندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت انجمن موسیقی ایران به نشانی www.nay.ir و سایت جشنواره ملی موسیقی جوان به نشانی www.nfym.ir مراجعه کنند.

شانزدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان به دبیری دکتر حمیدرضا اردلان و مشارکت استادان موسیقی کشور توسط انجمن موسیقی ایران، با حمایت دفتر موسیقی معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می‌شود.

فراخوان این جشنواره را می توانید از اینجا مشاهده نمایید.

منبع: ایلنا

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه