رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۶ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۲:۴۹
  • کد خبر : ۱۲۵۴۲
  • چاپ خبر : انتشار کتاب «تئوری موسیقی در مایکروفر» برای کودکان

انتشار کتاب «تئوری موسیقی در مایکروفر» برای کودکان

پیمان مدنی از انتشار کتاب «تئوری موسیقی در مایکروفر» برای کودکان خبر داد. به نقل از روابط عمومی پروژه، پیمان مدنی نوازنده پیانو گفت: دو جلد اول کتاب «تئوری موسیقی در مایکروفر» با ترجمه نگار پارسا اوایل تابستان منتشر شد و مورد استقبال قرار گرفت. سه جلد نهایی این مجموعه نیز در مراحل پایانی قرار […]

پیمان مدنی از انتشار کتاب «تئوری موسیقی در مایکروفر» برای کودکان خبر داد.

به نقل از روابط عمومی پروژه، پیمان مدنی نوازنده پیانو گفت: دو جلد اول کتاب «تئوری موسیقی در مایکروفر» با ترجمه نگار پارسا اوایل تابستان منتشر شد و مورد استقبال قرار گرفت. سه جلد نهایی این مجموعه نیز در مراحل پایانی قرار دارد و به زودی از سوی انتشارات «دلواژه» منتشر می‌شود.

این نوازنده در ادامه بیان کرد: تمامی این پنج جلد برای کودکان است که نگار پارسا مترجم این اثر بوده و من ویراستاری آن را انجام داده‌ام. همچنین این کتاب برای کودکان و نوجوانان از سن ۴ تا ۱۵ سال مناسب است.

وی افزود: هر پنج جلد کلیاتی از مباحث تئوری موسیقی را دربرمی‌گیرد. همچنین تمرین‌های جلد اول و دوم با استیکر حل می‌شود و با استفاده از طرح‌ها و رنگ‌های شاد آموزش داده شده است تا برای کودکان قابل فهم‌تر باشد. این مجموعه مختص رشته و ساز خاصی نیست و مناسب برای همه رشته‌های موسیقی است.

مدنی در ادامه خاطرنشان کرد: این مجموعه کار را برای اساتید راحت‌تر می‌کند و طبق یک روند آکادمیک مدرن پیش می‌رود و می‌تواند یک منبع آموزشی مناسب برای اساتید موسیقی کودک باشد.

وی در پایان گفت: خوشبختانه استقبال از دو جلد اول خیلی زیاد بود به نحوی که در بیشتر آموزشگاه‌های تهران و شهرهای دیگر این دو جلد تدریس می‌شود در نتیجه تصمیم گرفتیم که هر چه سریع‌تر سه جلد دیگر را منتشر کنیم تا به صورت کامل و جامع‌تر در دسترس همه قرار گیرد.

منبع: ایلنا

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه