رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 1 تیر 1401 - 11:29
  • کد خبر : ۱۱۸۱۶
  • چاپ خبر : اجرای موسیقی نمایش «پناه‌کاه» توسط برگزیده «بندبازی»

اجرای موسیقی نمایش «پناه‌کاه» توسط برگزیده «بندبازی»

به نقل از روابط‌ عمومی گروه هارد راک کهربا، این گروه بعد از موفقیت در مسابقه موسیقی بندبازی، در نخستین تجربه تئاتری خود موسیقی پناه‌کاه به نویسندگی و کارگردانی فرید قادرپناه را هر شب همراه با بازیگران نمایش، روی صحنه اجرا می‌کند. گروه کهربا با سبک هارد رام که سال ۱۳۹۷ تاسیس شده است، سال ۱۴۰۰ در برنامه‌ بندبازی شرکت کرد و از بین یکهزار […]

به نقل از روابط‌ عمومی گروه هارد راک کهربا، این گروه بعد از موفقیت در مسابقه موسیقی بندبازی، در نخستین تجربه تئاتری خود موسیقی پناه‌کاه به نویسندگی و کارگردانی فرید قادرپناه را هر شب همراه با بازیگران نمایش، روی صحنه اجرا می‌کند.

گروه کهربا با سبک هارد رام که سال ۱۳۹۷ تاسیس شده است، سال ۱۴۰۰ در برنامه‌ بندبازی شرکت کرد و از بین یکهزار و ۱۰۰ گروه جزو ۱۶ گروه برتر این برنامه شد.

آرین طهماسبی (خواننده و گیتار ریتم)، سینا بلبلی (گیتار ریتم)، خشایار زارعی (گیتار بیس)، امیر عزیزی (نوازنده پیانو و سینتی سایزر)، سینا طرح‌ساز (درامز) اعضای گروه کهربا هستند.

نمایش پناه‌کاه کاری از گروه تئاتر ریگولیتو است که از دوم تیرماه ساعت ۱۸:۴۵ به مدت ۷۵ دقیقه در سالن استاد ناظرزاده کرمانی تماشاخانه ایرانشهر روی‌ صحنه خواهد رفت. پیش‌فروش‌ این نمایش هم‌اکنون بر روی سامانه تیوال آغاز شده است.

حسین امیدی، آیدین بهاری، مینا زرنانی، میلاد معیری، آذین نظری، میثم نوروزی و مهدی یگانه در این نمایش ایفای نقش می‌کنند.

فواد خراباتی (مجری طرح)، سعید حسنلو (طراح صحنه)، الهام شعبانی (طراح لباس) و علی کوزه‌گر (طراح نور)، بهاره اسدی (طراح گریم)، سینا افشار (طراح گرافیک)، امیرعلی حسینی (طراح صدا)، آوا فیاض (مدیر مارکتینگ و روابط‌عمومی)، رضا جاویدی و نسترن عبدی (عکاس)، قادرپناه را در نمایش پناه‌کاه همراهی می‌کنند.

ماهان صادقی (دستیار کارگردان)، علی سیبی (دستیار تولید)، نیلوفر قرائی (منشی صحنه)، مریم نورالدینی، یاسین یوسفی (مدیران صحنه) از دیگر عوامل این نمایش هستند.

 

منبع: ایرنا

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه