رفتن به بالا
  • دوشنبه - 30 خرداد 1401 - 11:41
  • کد خبر : ۱۱۷۹۷
  • چاپ خبر : معتمدی در پایتخت خاطره‌بازی می‌کند
محمد معتمدی

معتمدی در پایتخت خاطره‌بازی می‌کند

تازه‌ترین کنسرت محمد معتمدی خواننده موسیقی ایرانی پس از وقفه‌ای چهار ساله، روز بیست و هفتم تیرماه سال جاری در تالار بزرگ وزارت کشور برگزار خواهد شد. محمد معتمدی که طی سال‌های اخیر از منتقدان همیشگی روند برگزاری کنسرت‌ها و شیوه فروش بلیت اجراهای زنده بوده درباره این کنسرت موسیقی نوشته است: «پس از چهار سال دوباره […]

تازه‌ترین کنسرت محمد معتمدی خواننده موسیقی ایرانی پس از وقفه‌ای چهار ساله، روز بیست و هفتم تیرماه سال جاری در تالار بزرگ وزارت کشور برگزار خواهد شد.

محمد معتمدی که طی سال‌های اخیر از منتقدان همیشگی روند برگزاری کنسرت‌ها و شیوه فروش بلیت اجراهای زنده بوده درباره این کنسرت موسیقی نوشته است: «پس از چهار سال دوباره در تهران روی صحنه خواهیم رفت. اسپانسر یا حامی مالی نداریم و مثل همیشه بیلبورد هم نداریم. فقط شما را داریم و البته خدا را. به امید دیدار»

این خواننده موسیقی ایرانی که در سال‌های اخیر علاوه بر فعالیت در حوزه موسیقی ردیف دستگاهی ایران در حوزه‌هایی چون موسیقی پاپ هم فعالیت کرده و آثار مختلف او در این زمینه با استقبال مخاطبان روبه‌رو شده در کنسرت پیش رو قرار است قطعاتی چون «آرام من»، «حالا که می‌روی»، «کویر»، «سوگند»، «مژده باران»، «دستم را بگیر»، «می‌نویسم عشق»، «باور نمی‌کنی»، «گل سنگ»، «سفری در شب»، «ای ایران» و تعدادی دیگر از آثار منتخب و پرطرفدار خود برای طرفداران اجرا کند.

هنوز از ارکستر موسیقی که قرار است با محمد معتمدی در این کنسرت همراهی داشته باشند، اطلاعی در دست نیست، اما به نظر می‌آید او این بار هم از ساختار ارکسترال کنسرت‌های قبلی اش با تلفیقی از سازهای ایرانی و کلاسیک استفاده خواهد کرد.

معتمدی چندی پیش بود که قبل از اجرای زنده خود در شهر کاشان دردر مراسم افتتاحیه فستیوال بین المللی موسیقی «فِز» کشور مراکش روی صحنه رفت. این خواننده موسیقی ایرانی که برای سومین بار بود که در این فستیوال موسیقایی حضور پیدا می‌کند، در اجرای افتتاحیه همراه با یک ارکستر بزرگ به اجرای برنامه پرداخت.

در این دوره از فستیوال موسیقی فز که از جمله فستیوال‌های معتبر موسیقی کشورهای منطقه است، هنرمندانی از کشورهای لبنان، مراکش، اسپانیا، فلسطین، فرانسه، هلند به اجرای برنامه‌های مختلف پرداختند.

منبع: مهر

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه