رفتن به بالا
  • سه شنبه - 27 اردیبهشت 1401 - 08:57
  • کد خبر : ۱۱۴۴۲
  • چاپ خبر : یک رسیتال پیانو در تالار رودکی برگزار می‌شود

یک رسیتال پیانو در تالار رودکی برگزار می‌شود

رسیتال پیانوی لیلا رمضان نوازنده پیانو روزهای ششم و هفتم خرداد ماه سال جاری در تالار رودکی تهران میزبان علاقه مندان موسیقی است. به نقل از امور رسانه ای پروژه، لیلا رمضان هنرمند پیانیست ساعت ۲۰ روزهای ششم و هفتم خرداد ماه در تالار رودکی تهران آثاری از آهنگسازان ایران و فرانسه را روی صحنه […]

رسیتال پیانوی لیلا رمضان نوازنده پیانو روزهای ششم و هفتم خرداد ماه سال جاری در تالار رودکی تهران میزبان علاقه مندان موسیقی است.

به نقل از امور رسانه ای پروژه، لیلا رمضان هنرمند پیانیست ساعت ۲۰ روزهای ششم و هفتم خرداد ماه در تالار رودکی تهران آثاری از آهنگسازان ایران و فرانسه را روی صحنه خواهد برد.

در این کنسرت قطعاتی از آهنگسازان فرانسوی، ژان فیلیپ رامو و کلود دبوسی و همچنین «منظومه یادها» اثر مشترکی از امیر اسلامی، محمدرضا تفضلی، آزاد حکیم رابط، علی رادمان، نگین زمردی و کارن کیهانی به اجرا در خواهد آمد.

پروژه آهنگسازی «منظومه یادها» الهام گرفته از تم قطعه «تنیده یاد تو» ساخته جلیل عندلیبی و با صدای محمدرضا شجریان است. در این مجموعه هر آهنگساز با شیوه و سبک کاری خود، قطعه ای با الهام و اقتباس از این موسیقی، ساخته است.

منبع: مهر

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه