رفتن به بالا
  • جمعه - 13 اسفند 1400 - 16:08
  • کد خبر : ۱۰۵۲۷
  • چاپ خبر : جدول اجراهای جشنواره «نوای مهر» منتشر شد

جدول اجراهای جشنواره «نوای مهر» منتشر شد

با اعلام برگزارکنندگان نخستین جشنواره ملی موسیقی «نوای مهر»، تاریخ و زمان اجراهای این رویداد مشخص شد. به نقل از ستاد خبری نخستین جشنواره ملی موسیقی «نوای مهر»، جدول اجراهی نخستین جشنواره ملی موسیقی «نوای مهر» که از ۱۱ اسفند کار خود را در تهران آغاز کرد، منتشر شد. تالار رودکی از ساعت ۱۵:۴۵ روز […]

با اعلام برگزارکنندگان نخستین جشنواره ملی موسیقی «نوای مهر»، تاریخ و زمان اجراهای این رویداد مشخص شد.

به نقل از ستاد خبری نخستین جشنواره ملی موسیقی «نوای مهر»، جدول اجراهی نخستین جشنواره ملی موسیقی «نوای مهر» که از ۱۱ اسفند کار خود را در تهران آغاز کرد، منتشر شد.

تالار رودکی از ساعت ۱۵:۴۵ روز جمعه ۱۳ اسفندماه میزبان گروه‌های کر جشنواره خواهد بود. بر این اساس گروه‌های «شقایق»، «پارسه»، «طنین»، «آسمان»، «اداره کل آموزش و پرورش فارس» و «مهر وطن» به ترتیب در این روز در تالار رودکی اجرا خواهند داشت.

همچنین، شنبه (۱۴ اسفندماه) اجراها در تالار وحدت از سر گرفته خواهند شد. گروه‌های «سنتورنوازان انوشه»، «ساز و آواز جام»، «مهربانگ»، «نغمه‌های افلاکی زاگرس»، «سردار»، «دلنوازان هنر»، «سیلم»، «ارغنون» و «آتیلا» از ساعت ۱۵ تا ۲۰:۱۵ به ترتیب روی صحنه خواهند رفت.

این در حالیست که صبح ۱۴ اسفندماه اجراهای بخش دانش‌آموزی در تالار چیت‌سازیان برگزار خواهد شد. گروه‌های «مصباح‌الهدی»، «ندای ثامن»، «شهید فرجی»، «نسیم صبا»، «آوای مهر طاها» و «جوانه‌ها» از ساعت ۹ صبح اجرایشان را به صحنه می‌برند.

بر اساس این گزارش، آیین اختتامیه نخستین جشنواره ملی موسیقی «نوای مهر» یکشنبه (۱۵ اسفندماه) ساعت ۱۵ در تالار وحدت برگزار و برگزیدگانش را خواهد شناخت.

منبع: آنا

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه