رفتن به بالا
  • سه شنبه - 10 اسفند 1400 - 19:17
  • کد خبر : ۱۰۵۰۴
  • چاپ خبر : انتشار نسخه فیزیکی «شاید هرگز تو را نبینم» در ایران

انتشار نسخه فیزیکی «شاید هرگز تو را نبینم» در ایران

نسخه فیزیکی آلبوم «شاید هرگز تو را نبینم» در حالی منتشر شد که طی روزهای پیش رو اجرای زنده‌ای از این اثر موسیقایی پیش روی مخاطبان قرار می‌گیرد. به نقل از مشاور رسانه‌ای پروژه، نسخه‌ی فیزیکی آلبوم موسیقی «شاید هرگز تو را نبینم» به آهنگسازی صبا علیزاده، روزهای پنجشنبه و جمعه ۱۲ و ۱۳ اسفند، […]

نسخه فیزیکی آلبوم «شاید هرگز تو را نبینم» در حالی منتشر شد که طی روزهای پیش رو اجرای زنده‌ای از این اثر موسیقایی پیش روی مخاطبان قرار می‌گیرد.

به نقل از مشاور رسانه‌ای پروژه، نسخه‌ی فیزیکی آلبوم موسیقی «شاید هرگز تو را نبینم» به آهنگسازی صبا علیزاده، روزهای پنجشنبه و جمعه ۱۲ و ۱۳ اسفند، در قالب اجرایی کوتاه در مجموعه فرهنگان فرشته منتشر خواهد شد. این مراسم طی ۴ سانس از ساعت ۶ عصر تا ۱۱ شب برگزار می‌شود.

در توضیحات تکمیلی این اثر موسیقایی آمده است: «شاید هرگز تو را نبینم» به کتاب شعری شباهت دارد که صبا علیزاده آن را طی دو سال سروده است و هر یک از قطعات آن علاوه‌بر فضای موسیقایی متفاوت، روایت داستانی و صوتی خاص خود را دارند.

صبا علیزاده در این آلبوم نیز همانند اثر قبلی‌اش علاوه بر موسیقی الکترونیک، از ساز کمانچه بهره برده و در قطعاتی نیز با روژین شرفی (آهنگساز الکترونیک) و آندریاس اشپکتل (آهنگساز و خواننده) همکاری کرده است.

منبع: مهر

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه