رفتن به بالا
  • دوشنبه - 27 دی 1400 - 15:40
  • کد خبر : ۱۰۲۴۲
  • چاپ خبر : اجرای آثاری از کشورهای مختلف در تالار وحدت

اجرای آثاری از کشورهای مختلف در تالار وحدت

به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل بنیاد رودکی، در این کنسرت۲۰ قطعه از آثار هنرمندان ایرانی و کشورهایی چون ایتالیا، آرژانتین، فرانسه، ارمنستان و آذربایجان با تنظیم سینا ذکایی برای ارکستر، اجرا می‌شود. این قطعات بازتاب‌دهنده فرهنگ، زبان و موسیقی ملت‌های مختلف است. سینا ذکایی (تنظیم کننده، رهبر ارکستر و نوازنده فلوت)، علی […]

به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل بنیاد رودکی، در این کنسرت۲۰ قطعه از آثار هنرمندان ایرانی و کشورهایی چون ایتالیا، آرژانتین، فرانسه، ارمنستان و آذربایجان با تنظیم سینا ذکایی برای ارکستر، اجرا می‌شود. این قطعات بازتاب‌دهنده فرهنگ، زبان و موسیقی ملت‌های مختلف است.

سینا ذکایی (تنظیم کننده، رهبر ارکستر و نوازنده فلوت)، علی ضرابی و کامیار ماندگاریان (ترومپت)، رامین براتی (ترومبون)، امیرحسام زبردست (ساکسفون)، سهیل اباذری (پیانو)، سروش عمومی (درامز)، امین قیاسی و پانیذ شهرستانی (پرکاشن)، مازیار احمدپور (گیتار) و فرید الهی (گیتار باس) با کارگردانی رضا مهرانفر در این کنسرت به اجرای قطعات می‌پردازند.
کنسرت «تهران، عصر زمستانی» به رهبری سینا ذکایی، ۲۸ دی از ساعت 21:30 در تالار وحدت برگزار می‌شود و علاقمندان می‌توانند برای تهیه بلیت این اجرا به سایت ایران کنسرت به نشانی www.iranconcert.com  مراجعه کنند.
منبع: ایلنا

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه