رفتن به بالا
  • پنجشنبه - 5 تیر 1393 - 23:22
  • کد خبر : ۱۰۱۷
  • چاپ خبر : گفتگوی خواندنی با مهرزاد خواجه امیری

گفتگوی خواندنی با مهرزاد خواجه امیری

صفحه موسیقی –  فرید توفیقی : مهرزاد خواجه امیری متولد 29 شهریور ۱۳۶۶ در خانواده ای هنرمند می باشد . او را همگان با اثر زیبا و ماندگار “خلیج فارس” می شناسند از این هنرمند جوان  تا كنون دو آلبوم به نام های “خالق” و “سایه سوم” منتشر شده است . در ادامه می توانید […]

مهرزاد

صفحه موسیقی –  فرید توفیقی : مهرزاد خواجه امیری متولد 29 شهریور ۱۳۶۶ در خانواده ای هنرمند می باشد . او را همگان با اثر زیبا و ماندگار “خلیج فارس” می شناسند از این هنرمند جوان  تا كنون دو آلبوم به نام های “خالق” و “سایه سوم” منتشر شده است . در ادامه می توانید گفتگوی خواندنی “فرید توفیقی” را با ایشان مطالعه کنید :

 

 

پس از انتشار آلبوم بی کلام  “خالق” که موزیک محور بود ، به کار با کلام با صدای خودتان روی آوردید از نتیجه این کار راضی هستید ؟ 

بله طبیعتا !  آلبوم “سایه سوم” حاصل زحمات 3 ساله ی من و تیم تولیدی این آلبوم بود ، ما سعی داشتیم بعد از کارِ خالق که یه تجربه ی کاملا جدید و نو تو یه فضای متفاوت بود خودمون رو خیلی بیش از پیش به استاندارهای بالای جهانی نزدیک کنیم .

 

 

دی ماه سال گذشته  “آهنگ دارم میرم” پخش شد به نظرتون  استقبال از این آهنگ چگونه  بود ؟

با توجه به این مسئله که این کار ، اولین کار رسمی من به صورت با کلام در مارکتای ایرانی بود ،  بازده نسبتا خوبی داشت و من تقریبا به صورت نسبی از این روندی که پیش گرفتیم راضی هستم .

 

برای فعالیت های آینده آلبوم یا تک آهنگ جدیدی در نظر دارید ؟

آلبوم که فعلا نه ولی توو فکرش هستیم ! ما به طور همزمان در حال کار روی چند تا کار سینگل با کلام و بی کلام دیگه هستیم که در آینده خبرای بیشتری ازشون اعلام میکنیم و این که ایشالا اولین کار سینگلی که به زودی آماده پخش میشه کاری به اسم “آرزوی آرامش” هستش با ترانه ای از “روزبه بمانی” عزیز و دوست داشتنی که تنظیم و ملودی این کار به عهده ی خودم بوده و کار زیادی نمونده و تقریبا آخراشه و به زودی آماده ی پخش میشه و در دسترس دوستداران قرار خواهد گرفت .

 

 

با توجه به این که همه ی کارهای مربوط به موزیک رو خودتون برعهده میگیرین ، قصد همکاری با دیگر آهنگساز ها و تنظیم کننده هار را ندارین ؟

فعلا درحال بررسی هستیم ، و اگر خدا بخواهد در برنامه ها و کارهای آتی حتما از دوستان هنرمند دیگر هم استفاده خواهیم کرد .
آیا باز هم قصد انتشار کار بی کلام را دارید ؟

بله 100% ، سبک های  Instrumental ،  New Age و World Music سبک های اصلی من و دلیل روی آوردن من به موسیقی بوده ، در حال آماده کردن کاری به اسم “رویای بی پایان” در سبک New Age هستیم که فکر میکنم تا یکی دو ماه آینده پخش میشه .

 

 

موسیقی پاپ از دیدگاه شما  در چه وضعیتی قرار دارد ؟

اول باید یه تشکر ویژه از زحمات جناب آقای ارجمند بکنم که توی این مدت ریاستشون خدمات بسیار با ارزشی به جامعه هنری به ویژه  موسیقی کرده اند .
به نظر من توی موسیقی پاپ ، ما به سطح مطلوبی رسیدیم و از همکارای عزیزم کارای خوبی میشنویم و این باعث شده خیلی از جوان ها و نوجوان ها ، پاپ و موسیقی داخلی رو به خیلی از موزیکای خارج از کشور ترجیح بدن و من امیدوارم این روند رو به رشد با سرعت بیشتر در مسیر منطقی خودش ادامه پیدا کنه و شاهد روزای خیلی بهتری برای موسیقیمون باشیم .

 

 

و اما صحبت های پایانی ؟

از پدر و مادرم که زحمات زیادی رو برای من کشیده اند و همچنین همه ی اساتید و افرادی که برای پیشرفت من تلاش کردن تشکر میکنم و ممنون از شما و آرزوی موفقیت میکنم برای سایت خوب صفحه موسیقی و همه ی عوامل این سایت .

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه