رفتن به بالا
  • یکشنبه - 16 اردیبهشت 1403 - 15:16
  • کد خبر : ۲۲۶۹۶
  • چاپ خبر : داود آزاد کنسرت‌ «عقل و جنون» را در تهران برگزار می کند

داود آزاد کنسرت‌ «عقل و جنون» را در تهران برگزار می کند

کنسرت‌ «عقل و جنون» با آهنگسازی و خوانندگی داود آزاد و با همراهی گروه دف نوازان حیران ۲۴ اردیبهشت ماه در تالار وحدت برگزار می‌شود. به گزارش خبر آوا و به نقل از روابط عمومی بنیاد رودکی، داود آزاد با همراهی گروه دف نوازان حیران، تور کنسرت «عقل و جنون» را در شهرهای مختلف روی […]

کنسرت‌ «عقل و جنون» با آهنگسازی و خوانندگی داود آزاد و با همراهی گروه دف نوازان حیران ۲۴ اردیبهشت ماه در تالار وحدت برگزار می‌شود.

به گزارش خبر آوا و به نقل از روابط عمومی بنیاد رودکی، داود آزاد با همراهی گروه دف نوازان حیران، تور کنسرت «عقل و جنون» را در شهرهای مختلف روی صحنه می‌برد و ۲۴ اردیبهشت به تالار وحدت می‌رسند.

آثار انتخاب شده برای اجرا در این تور، آثاری جدید هستند که در دستگاه‌های اصفهان، افشاری، شور، همایون و چهارگاه و آوازِ شوشتری ساخته شده‌اند.

در تور کنسرت‌های «عقل و جنون»، داود آزاد آهنگساز، تنظیم کننده و خواننده است. همچنین حامد علیپور نوازنده دف و سرپرست گروه است.

در این اجراها جاوید ابراهیم پور نی، همایون جهانشاهی تنبک، نیما رضایی‌فرد عود و پیمان اسحاقی کمانچه می‌نوازند. امین امن‌ الهی، فریبا حسین پور، سلنا پورسعید، مهران فرهنگ، محمدجواد شکورزاده، آیسل فرامرزی، الهه باقری، پویا زادمهر، ستایش صالح و مینا مرادی نیز اعضای گروه دف‌نوازان را تشکیل می‌دهند.

برنامه‌ تور کنسرت‌های «عقل و جنون»  از تاریخ ۲۰ اردیبهشت در شهر زنجان شروع می‌شود و در ادامه در تاریخ  ۲۴ اردیبهشت ماه از ساعت ۲۱:۳۰ در تالار وحدت برگزار خواهد شد. پس از آن در شهرهایی چون تبریز، خوی، شیراز و دیگر شهرهای استان فارس ادامه پیدا می‌کند.

علاقه‌ مندان می‌توانند جهت تهیه بلیت اجرا در تالار وحدت به سایت ایران کنسرت به نشانی www.iranconcert.com مراجعه کنند.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه