رفتن به بالا
  • یکشنبه - 2 اردیبهشت 1403 - 14:06
  • کد خبر : ۲۲۴۴۶
  • چاپ خبر : محمدرضا باقری دبیر جشنواره فرهنگی هنری اتقان شد

محمدرضا باقری دبیر جشنواره فرهنگی هنری اتقان شد

معاون امور فرهنگی و اجتماعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با صدور حکمی محمدرضا باقری را به عنوان دبیر نخستین دوره جشنواره فرهنگی و هنری اتقان منصوب کرد. به گزارش خبرآوا و به نقل از روابط عمومی؛ محمد چکشیان معاون امور فرهنگی و اجتماعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی طی حکمی محمدرضا باقری مدیرعامل […]

معاون امور فرهنگی و اجتماعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با صدور حکمی محمدرضا باقری را به عنوان دبیر نخستین دوره جشنواره فرهنگی و هنری اتقان منصوب کرد.

به گزارش خبرآوا و به نقل از روابط عمومی؛ محمد چکشیان معاون امور فرهنگی و اجتماعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی طی حکمی محمدرضا باقری مدیرعامل مؤسسه سوره هنر حوزه هنری را به عنوان دبیر نخستین دوره «جشنواره فرهنگی و هنری اتقان» منصوب کرد.

فراخوان نخستین «جشنواره فرهنگی و هنری اتقان» با هدف ارتقای فرهنگ کار و تلاش و تبدیل آن به گفتمان عمومی توسط معاونت فرهنگی اجتماعی وزارت تعاون؛ کار و رفاه اجتماعی و حوزه هنری انقلاب اسلامی از اسفند سال گذشته منتشر شد. این جشنواره فرهنگی به منظور تولید محتوای ادبی هنری در حوزه فرهنگ کار، ترویج و اشاعه مؤلفه‌های فرهنگ کار و حمایت و در بخش‌های هنرهای تجسمی (پوستر و کاریکاتور)، عکاسی، طنز، شعر، نثر، استندآپ کمدی، ادبیات (شعر، داستانک، داستان کوتاه)، هنرهای نمایشی (تئاتر خیابانی – تئاتر کوتاه (صحنه‌ای) از هنرمندان به صورت سراسری برگزار می‌شود. آخرین مهلت ثبت نام و ارسال آثار به جشنواره اتقان تا دوشنبه ۳۱ اردیبهشت اعلام شده و اختتامیه آن نیز تیر ماه امسال برگزار می‌شود.

در این‌حکم انتصاب آمده است؛

«انتظار می‌رود با برنامه‌ریزی دقیق و منسجم، ضمن ترغیب و تشویق هنرمندان به حضور در بخش‌های مختلف جشنواره، زمینه بهره‌مندی از ظرفیت‌های بی‌بدیل و تأثیرگذار هنر در ترویج و تعمیق ارزش و جایگاه کار و تلاش و ارتقا فرهنگ کار ایرانی اسلامی را فراهم آورید.»

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه