رفتن به بالا
  • پنجشنبه - 24 اسفند 1402 - 16:44
  • کد خبر : ۲۱۹۴۴
  • چاپ خبر : اجرای «ارکستر باس» در هجدهمین شب موسیقی ارسباران

اجرای «ارکستر باس» در هجدهمین شب موسیقی ارسباران

«ارکستر باس» به سرپرستی وحید وفایی پنجشنبه بیست و چهارم اسفند در قالب هجدهمین شب موسیقی ارسباران روی صحنه می‌رود. به نقل از روابط‌عمومی فرهنگسرای ارسباران، ارکستر باس به سرپرستی وحید وفایی ساعت ۱۸ روز پنجشنبه ۲۴ اسفند در هجدهمین شب موسیقی ارسباران روی صحنه می‌رود. این ارکستر ۲۲ نفره به اجرای آثاری از باخ، […]

«ارکستر باس» به سرپرستی وحید وفایی پنجشنبه بیست و چهارم اسفند در قالب هجدهمین شب موسیقی ارسباران روی صحنه می‌رود.

به نقل از روابط‌عمومی فرهنگسرای ارسباران، ارکستر باس به سرپرستی وحید وفایی ساعت ۱۸ روز پنجشنبه ۲۴ اسفند در هجدهمین شب موسیقی ارسباران روی صحنه می‌رود.

این ارکستر ۲۲ نفره به اجرای آثاری از باخ، گرینز لیوز، فرانسیسکو تارگا، وحید وفایی و همچنین قطعات فولکلور ایرانی، آذری و ارمنی خواهد پرداخت.

وحید وفایی نوازنده و مدرس ویولنسل و کنترباس و مدرس دانشگاه، دانش‌آموخته کارشناسی ارشد و دکترای نوازندگی از ارمنستان و دانش‌آموخته کارشناسی ارشد رشته رهبری ارکستر است. وی موسیقی را نزد استادانی همچون الکساندر خاینراوا، روبن آفاطوریان، یوری دافسیان، محمدتقی ضرابی، فریدون ناصری و علیرضا خورشیدفر فرا گرفته و سابقه نوازندگی تحت رهبری استادانی چون نورای داوتسیان، جف برادیچ، شهرداد روحانی، لوریس چکناواریان و مجید انتظامی در کارنامه هنری‌اش به چشم می‌خورد.

حضور در این برنامه برای عموم علاقه‌مندان آزاد و رایگان است و علاقه‌مندان برای شرکت در آن می‌توانند به فرهنگسرای ارسباران واقع در خیابان شریعتی، بالاتر از سیدخندان، خیابان جلفا مراجعه کنند.

منبع: مهر

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه