رفتن به بالا
  • یکشنبه - 20 اسفند 1402 - 15:32
  • کد خبر : ۲۱۸۶۵
  • چاپ خبر : پیمان خازنی موسیقی نمایش «مجنون آن لیلی» را می‌ سازد

پیمان خازنی موسیقی نمایش «مجنون آن لیلی» را می‌ سازد

پروژه نمایشی موسیقایی «مجنون آن لیلی» به آهنگسازی و کارگردانی پیمان خازنی به زودی روی صحنه می‌رود. به نقل از مشاور رسانه‌ای، پیمان خازنی از آهنگسازان شناخته‌شده کشور به زودی پروژه نمایشی موسیقایی «مجنون آن لیلی» را به تهیه‌ کنندگی ساسان سالور و حمیدرضا علی‌نژاد و نویسندگی محمود توسلیان در تالار حافظ روی صحنه خواهد […]

پروژه نمایشی موسیقایی «مجنون آن لیلی» به آهنگسازی و کارگردانی پیمان خازنی به زودی روی صحنه می‌رود.

به نقل از مشاور رسانه‌ای، پیمان خازنی از آهنگسازان شناخته‌شده کشور به زودی پروژه نمایشی موسیقایی «مجنون آن لیلی» را به تهیه‌ کنندگی ساسان سالور و حمیدرضا علی‌نژاد و نویسندگی محمود توسلیان در تالار حافظ روی صحنه خواهد برد.

این هنرمند که در سال‌های اخیر علاوه بر تالیفات متعدد در زمینه موسیقی، در سریال‌ها و آثار سینمایی حضور داشته، در یادداشتی به بهانه اجرای تازه‌ترین پروژه خود نوشته است: «همیشه تجربه گر بوده‌ام و این مسیر همچنان ادامه دارد. این بار منظومه لیلی و مجنون برای آهنگسازی و کارگردانی من را فراخواند و من هم اجابت کردم‌.»

بر اساس اعلام گروه اجرایی به زودی دیگر چهره‌ها و هنرمندان شناخته‌شده این پروژه نمایشی – موسیقایی معرفی خواهند شد.

پیمان خازنی از جمله هنرمندان شاخص عرصه موسیقی است که در ۲ سال گذشته در مقام آهنگساز و نوازنده تار، ۱۲۰ شب روی صحنه بوده است.

این آهنگساز تاکنون با خوانندگان سرشناسی چون علیرضا قربانی، محسن کرامتی، سینا سرلک، سالار عقیلی، علی زندوکیلی، حجت اشرف‌زاده، میثم اکبری و حسین علیشاپور همکاری داشته است. وی به همراه گروه موسیقی «باشا» در جشن یونسکو به مناسبت نوروز ۱۳۹۵ در کشور هند روی صحنه رفت.

منبع: مهر

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه