رفتن به بالا
  • یکشنبه - 6 اسفند 1402 - 17:44
  • کد خبر : ۲۱۶۲۰
  • چاپ خبر : تک‌آهنگ «چشم به راه» پیش روی مخاطبان قرار گرفت

تک‌آهنگ «چشم به راه» پیش روی مخاطبان قرار گرفت

قطعه «چشم به راه» عنوان یکی از تازه‌ترین آثار منتشر شده به مناسبت ولادت حضرت امام مهدی (عج) است که به خوانندگی صدران مایلی منتشر شد. قطعه «چشم به راه» نخستین اثر صدران مایلی است که با موضوع انتظار تولید شده و به زودی منتشر خواهد شد. مایلی خواننده این اثر در رابطه با چگونگی […]

قطعه «چشم به راه» عنوان یکی از تازه‌ترین آثار منتشر شده به مناسبت ولادت حضرت امام مهدی (عج) است که به خوانندگی صدران مایلی منتشر شد.

قطعه «چشم به راه» نخستین اثر صدران مایلی است که با موضوع انتظار تولید شده و به زودی منتشر خواهد شد.

مایلی خواننده این اثر در رابطه با چگونگی شکل‌گیری آن گفته بود: این قطعه اولین اثر بنده است که قرار است طی چند روز آتی منتشر شود، این قطعه درباره حضرت مهدی (عج) و ظهور است که به مناسبت نیمه شعبان عرضه می‌شود. با توجه به دغدغه‌ها و نیتی که از قبل داشتم، به دنبال این بودم که اولین کارم را برای امام زمان (عج) منتشر کنم که خدا را شکر این اتفاق افتاد. این کار توسط من و تیمی حرفه‌ای با توجه به ارادت قلبی که نسبت به حضرت ولی‌عصر (عج) داشتیم تهیه شد تا ادای دینی هر چند ناقابل خدمت حضرت مهدی (عج) باشد و امیدوارم مورد قبول ایشان واقع شود.

وی درباره جزییات گروه تولیدکننده این اثر هم عنوان کرد: زحمت ترانه کار را سیدجواد پرئی کشید که برای بنده همکاری با وی باعث افتخار بود چراکه او یکی از شعرای خوب آیینی کشور است که سال‌ها است در این حوزه فعالیت دارد و در این قطعه مثل یک مشاور کنار من بود. موسیقی و تنظیم کار هم توسط علی وانیار انجام شد.

منبع: مهر

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه