رفتن به بالا
  • شنبه - 21 بهمن 1402 - 13:50
  • کد خبر : ۲۱۳۵۸
  • چاپ خبر : اجرای ۱۰ گروه سرود در جشنواره موسیقی فجر به میزبانی کوشک هنر

اجرای ۱۰ گروه سرود در جشنواره موسیقی فجر به میزبانی کوشک هنر

۱۰ گروه سرود طی ۵ شب در قالب سی و نهمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر به میزبانی سالن کوشک هنر در باغ کتاب به روی صحنه خواهند رفت. به گزارش خبر آوا و به نقل از روابط‌ عمومی جشنواره موسیقی فجر، کوشک باغ هنر هر شب در ساعت ۱۸:۳۰ میزبان علاقمندان موسیقی و به […]

۱۰ گروه سرود طی ۵ شب در قالب سی و نهمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر به میزبانی سالن کوشک هنر در باغ کتاب به روی صحنه خواهند رفت.

به گزارش خبر آوا و به نقل از روابط‌ عمومی جشنواره موسیقی فجر، کوشک باغ هنر هر شب در ساعت ۱۸:۳۰ میزبان علاقمندان موسیقی و به ویژه حوزه سرود خواهد بود.

ری‌‌نوا و شمیم یاس (۲۳ بهمن‌‌ ماه)، اسرا و سپیدار (۲۴ بهمن‌ ماه)، ساقی کوثر و عابس (۲۵ بهمن‌ ماه)، فرزندان ایران و ابن‌الرضا (۲۶ بهمن‌ ماه) و رهروان حضرت زهرا (س) و نوای مهر (۲۷ بهمن‌ ماه) روی صحنه خواهند رفت و ورود برای عموم علاقمندان در این بخش رایگان می باشد.

این در حالی ست که پهنه رودکی، پارک آب و آتش و پل طبیعت به عنوان بخش جنبی این دوره از جشنواره به مدت ۵ شب با هنرنمایی گروه سرود «مهر وطن» و گروه موسیقی «نی نواز» میزبان عموم مخاطبان در فضای باز خواهند بود.

تالار وحدت، تالار رودکی، فرهنگسرای ارسباران، فرهنگسرای بهمن، سالن کوشک باغ هنر، سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی و سالن سوره حوزه هنری میزبانان اجراهای این دوره از جشنواره هستند و علاقمندان برای تهیه بلیط می توانند به سامانه fajr39.com مراجعه کنند.

سی‌ونهمین جشنواره بین‌المللی موسیقی فجر به همت دفتر موسیقی معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، توسط انجمن موسیقی ایران با همکاری بنیاد رودکی به دبیری رضا مهدوی از ۲۳ تا ۲۸ بهمن، امسال در بخش‌های رقابتی (جایزه باربد) و غیررقابتی همزمان در تهران و استان‌های دیگر برگزار و جایزه ترانه،‌ جایزه موسیقی و رسانه، بخش سرود و نشست‌های پژوهشی برنامه‌های دیگر این دوره از جشنواره خواهد بود.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه